BONUSY

Tady si můžete stáhnout vaše BONUSY k

e-booku KOUZLA OBLÉKÁNÍ aneb to nejdůležitější pro váš šik styling

BONUS #1

DRESS CODE: Jak se vyznat v základních pojmech?

Co jednotlivé pojmy dress code znamenají? Jak je uchopit, abyste si na společenské události nestřihla hned na začátku trapas? Díky tomuto bonusu ušetříte spoustu času googlováním a ve světe společenských událostí, svateb a večírků se už neztratíte.
Bonus #1 si stáhněte tady >>


BONUS #2

Aby dlouho vydrželo

Nezáleží pouze na kvalitě oblečení, ale hodně záleží na vás, jak dlouho vám oblečení vydrží pěkné. Abyste ze svých oblíbených módních kousků měly radost co nejdéle, získáte v tomto bonusu ty nejdůležitější tipy, jak se o oblečení správně starat.
Bonus #2 si stáhněte tady >>


BONUS #3

Pracovní WORKBOOK

Praktický workbook plný konkrétních otázek, který vás podpoří v akci a ve změnách. Všechny odpovědi vám pomůžou ujasnit si svoji cestu světem stylového oblékání. Díky němu se skutečně pohnete z místa, ujasníte si směr a řadu důležitých myšlenek.

Navíc je to skvělý pomocník, když se budete chtít ke svým myšlenkám vrátit a připomenout si je. Nebo si ho můžete čas od času znovu vytisknout a na otázky si odpovědět znovu, abyste se ujistila, že ve svém stylu oblékání držíte svůj záměr.
Bonus #3 si stáhněte tady >>

MÁTE CHUŤ V PÉČI O SEBE POKRAČOVAT?

srdečně vás zvu do podporujícího online prostoru pro ženy

MOTIVAČNÍ ONLINE KLUB MAGICKY

Je  tu pro vás! Přidejte se do online klubu pro ženy, které se rozhodly objevit svou krásu a vědí, že pro skutečnou změnu je nejdůležitější změnit své každodenní návyky.

CHCI ZJISTIT VÍCE >>