Děkuji za vaše svolení sdílet reference vás, mých úžasných klientek a čtenářek.

Vaše spokojenost a radost z mé práce je přesně to, co mě posunuje dopředu. Moc vám všem děkuji za nádhernou energii, kterou mi svými zpětnými vazbami, emaily a zprávami na facebooku dáváte. Jsou pro mě darem a moc si jich vážím.

Míšu znám již několik let, a právě ji jsem si vybrala pro svůj svatební den. Nejenom, že Míša krásně líčí a přizpůsobí make-up přesně vašim potřebám, ale moc oceňuji i její profesionální přístup, a to zejména komunikace, přesnost a to, že během svatebního dopoledne vytvořila skvělou atmosféru a já jsem si svůj den užívala. Líčení mi bez problémů vydrželo celých 19 hodin, než jsem šla spát. Nemám co vytknout, vše bylo dokonalé
Petra Š.
Milá Míšo, chci ještě jednou poděkovat za pondělní líčení. Dnes mi přišly fotky, a ačkoli jsem se bála, že se nalíčená nepoznám, jsou opravdu skvělé. Prokoukla jsem, ale jsem to pořád já. Je vidět, že moc dobře víš, co děláš. A navíc to bylo i příjemný! Ještě jednou díky a myslím, že se časem odhodlám k nějaké té konzultaci. Přeju krásné letní dny!
Zuzka B.
S Míšou už se znám roky, takže mě nepřekvapil její profesionální přístup při včerejším líčení a focení. Když už se do něčoho pustí, tak to dělá vždy se srdcem a naplno. Míša má dobré oko pro barvy a styl, dokáže vhodně vybrat make-up a poradit s kombinací oblečení, které bude nejen na fotkách vypadat dobře. Focení bylo také moc příjemné a zábavné, vlastně takový relax!
Alice M.
Milá Míšo, děkuji za krásně strávené odpoledne při líčení a focení. Bylo to velmi příjemné a pohodové. Normálně se skoro nelíčím, takže jsem si Tvoji péči velmi užila a moc se mi líbilo, jak jsi mě krásně přirozeně nalíčila. I večer na salse jsem s tím sklidila úspěch.
Lenka H.
Milá Míšo, chtěla bych ti touo cestou poděkovat za skvělé líčení při nedávném focení rodinných fotografií. Líčení bylo velice příjemné, jemné a přesně dle mých představ. Určitě tě budu dále vřele doporučovat ostatním známým a věřím, že budu mít ještě někdy příležitost se nechat od tebe nalíčit. Přeji Ti hodně úspěchů ve tvé práci, protože ji odvádíš perfektně.
Petra P.
Patřím mezi lidi, kteří se neradi fotí, ale s Míšou jsem na to naprosto zapomněla. Focení mi tak uteklo, že jsem na navazující schůzku vyrazila pozdě . Takže můj první zážitek z líčení a focení - super!
Ivana R.
Míša je profesionál, který Vás ujistí o tom, že taková, jaká jste, jste krásná. Vždy skvěle vybere barvy, které se hodí přímo k Vám tak, aby podtrhly krásu Vašeho obličeje.
Eliška K.
Míša je skvělý profesionál s velmi osobním a vnímavým přístupem. Svým civilním vystupováním dokáže téměř okamžitě nastolit velmi příjemnou atmosféru pohody a důvěry, takže líčení a focení s Míšou bylo pro mě i mého syna jedna velká pohoda. Míšu mohu bez váhání každému doporučit.
Zuzana T.
Chcete sa stať skutočnou kráľovnou? Ak áno, tak Vám jednoznačne odporúčam Mišku. Prežijete deň so stylistkou a vizážistkou v jednej osobe, s ktorou sa zárpveň budete cítiť ako s najlepšou priateľkou! Miška nabudí od začiatku skvelú atmosféru, a v tej sa nesie celý "proces". Odídete nielen krásne nalíčené, nastylované, ale aj poučené a pozitívne naladené. Ďakujem
Michaela I.
Děkuji Ti za úžasný zážitek, za skvělé rady a hlavně za inspirativní energii, kterou jsi mi předala a ze které jsem pak ještě dlouho žila. Přeji Ti, ať nadále vše co v tomto směru děláš, tak ať je to stále s takovým nadšením a láskou, kterou umíš lidem předávat. A hlavně přeji mnoho šťastných žen kolem sebe!
Martina Š.

Líčím s láskou a tak, aby líčení podtrhlo vaši přirozenou krásu