Michala NĚMCOVÁ MĚŘÍNSKÁ

Make-up artistka a stylistka

Učím ženy, jak změnit postoj k vnímání ženské krásy a ukazuji jim, jak rozzářit svoji vnitřní krásu a projevit ji i navenek díky vědomé péči o sebe, líčení a oblékání.

Jsem make-up artistka a stylistka a žena s citem pro krásu. Mám dar vidět ji všude a nejvíc mě baví probouzet ji v ostatních ženách. Díky tomu, že umím spojit dohromady zdánlivě neslučitelné - víc jak desetiletou praxi manažerky v zákaznických centrech, která byla zodpovědná za oddělení 90 lidí, a svoji vášeň pro make-up a styling, předávám ženám zkušenosti, které doslova mění jejich životní postoje a vnímání ženské krásy.

Jsem autorkou knihy Magicky ženská, kterou četlo víc jak 7 500 žen, a stejnojmenného projektu, řady eBooků a online kurzů, kterými už prošly stovky žen a dnes se díky změnám cítí víc žensky, krásněji a sebevědoměji.

K této kráse jsem taky maminka dvouletého prince, partnerka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy. Hlavně jsem žena, která ukazuje ostatním ženám, jak své kráse každý den věřit a vědomě ji žít.

NIC NA SVĚTĚ NENÍ NÁHODA,
NAŠE PŘÍBĚHY SE NA CHVÍLI SPOJILY...


Zvu vás na cestu a povím vám svůj příběh

Chci, abyste se se mnou na chvíli podívala do Indonésie. Zvu vás na cestu na druhou stranu světa. Píše se rok 2013 a vy stojíte na vrcholu největší budhistické stupy na světě na ostrově Jáva.

Právě vychází slunce a jemný opar nad zelenou džunglí objímá majestátné sopky a hladí zvony posvátné památky Borobudur. Ve vzduchu cítíte vlhko a teplo, jak vás první sluneční paprsky lechtají na tváři. A pak se podíváte před sebe a upoutá vás docela obyčejná holka. Holka s dlouhými tmavými vlasy, co se hned kousek od vás s hlavou zakloněnou k obloze usmívá a po tváři ji při tom stékají slzy jako hrachy.

Ta usměvavá holka jsem já. A právě jsem si splnila sen. Stojím tu sama. Před pár měsíci se mi zhroutil svět. Moment, kdy jsme si po dvanácti letech řekli, že to nejde dál, se mi navždy vryl pod kůži. Rozpad vztahu, o kterém si 12 let myslíte, že je ten pohádkový a navždy, bolí dlouho. Přesto tu teď jsem a vím, že tento okamžik mění vše.

I přes bolest tento okamžik mění vše

U srdce mě píchne vzpomínka na dny, kdy mě ranní zvonění budíku přivádělo k šílenství a kdy se mi na sebe ráno nechtělo ani podívat do zrcadla. Říct sama sobě, že mi to sluší? Cože? Taková samochvála? To snad ne... Péče o pleť pro mě byla nutností, která mě zdržovala, o svoje tělo jsem se starala hodně povrchně a lila do něj litry alkoholu, abych se odreagovala. Jediné, co jsem měla fakt vždycky ráda, bylo líčení.

Celý můj život se v té době točil kolem práce, na nic jiného moc času nezbývalo. Nebo jsem si to alespoň myslela. Snídani jsem do sebe hodila až v práci, v práci jsem trávila 10-12hodin denně, o práci jsem mluvila když jsem přišla domů. Času pro sebe a partnera jsem měla žalostně málo a raději jsme se ve volných chvílích vydali za zábavou s  přáteli.

Seberealizace a tvoření, které jsem jako malá milovala, jsem nevědomky někam hluboko pohřbila. Stále mi vnitřně něco chybělo, ale nevěděla jsem, co. A o to víc se snažila získat ocenění tam - ve světě venku. V práci a v očích ostatních.

Jak jsem byla slepá

Dneska se vůbec nedivím, že se náš vztah rozpadl a já svobodná, bezdětná a v téměř třiceti letech podepisovala sama papíry na hypotéku a kupovala byt. Výčitky svědomí, slzy, vztek. Spousta emocí a taky uvědomění.

Na oko úspěšná a spokojená, uvnitř zlomená, ne dost dobrá a odpojená sama od sebe. Odpojená od lásky k sobě, od své vnitřní ženské krásy a od energie, kterou my ženy v sobě máme. Energie, kterou věnujeme tak často ostatním a na sebe samotné zapomeneme.

A tak se tam nahoře ponořená do oparu indonéské džungle nadechnu, postesknu si a zpětně svému starému JÁ s tou zakloněnou hlavou poděkuji. Tak moc byl pro mě tento zlom zásadní.

Podívala jsem se pravdě do očí. Uvědomila jsem si, že jen já sama můžu za to, jak můj život vypadá. Rozchod mě donutil vrátit se sama k sobě. Uvědomit si, jak se sama k sobě chovám a jak se mám skutečně ráda. Začala jsem znovu hledat, co mám ráda, co mi dělá radost a čím chci dělat radost světu já. A tato cesta do Indonésie, ta mění vše. Navždy.

Už život nenechám protékat mezi prsty

Už ne! Začala jsem jinak a už několik let žiju jiný život. Poslouchám své srdce, dělám, co mě baví a naplňuje a spojuji dohromady své dary. Cit pro krásu a barvy, nadšení pro štětce i dlouhé šaty a ženské oblečení, cit pro ženskost, umění naslouchat a klást ty správné otázky, a taky vyprávět příběhy a psát o nich. 

Ukážu i vám, že být ženou je dar a že vědomá ženská krása není žádná malichernost, ale základní ženská potřeba.

Ano, jsem snílek. Sním o krásnějším světě.

Pomůžu vám zažehnout jiskru krásy ve vás samotné. Pomůžu vám udělat krok ke spokojenějšímu životu, přestat se trápit pochybnostmi o vzhledu, přestat se užírat myšlenkami, že na to nemáte a že ostatní ženy jsou hezčí než vy.

Sním o tom, že každá žena v sobě zapálí ten ženský oheň krásy a její ženskost a krása budou zářit daleko do jejího okolí.

Spojit vnější krásu s vnitřní krásou ženské duše a dělat svět krásnějším

Možná se na tu holku, co má slzy v očích a úsměv od ucha k uchu teď koukáte a vrtíte hlavou. Ale jsou to právě sny, co mě vedly k tomu, věnovat se o návratu z Indodésie při náročném manažerském zaměstnání ještě studiu make-upu a stylingu.

Za ty roky už jsem potkala a nalíčila stovky žen při líčení v atelierech, osobních kozultacích nebo na svatbách a ukázala jim, jak se jejich obličej díky jemnému dotyku make-upu a barev rozzáří. Právě snění mě vedlo k tomu, setkávat se s ženami a odhalovat v jejich šatních skříních příběhy jejich vztahu ke kráse.

Ve své více jak desetileté leté praxi na manažerských pozicích a v praxi make-up artistky a stylistky jsem potkala osobně stovky žen a viděla, co se jim honí hlavou v oblasti sebevědomí a krásy. A spoustě z nich jsem pomohla na svých konzultacích nebo v online kurzech změnit pohled na sebe samotné a žít tak spokojenější život. Teď ráda pomůžu zvýšit sebevědomí i vám.

A byly to právě sny, co mě hnaly vpřed při psaní knihy o vědomé ženské kráse, která dnes už tisíce žen hladí po duši.

Pořád jsem ta usměvavá holka, co jste ji potkala tam na výletě v Indonésii. Dnes už jsem navíc i spokojená manželka, maminka dvouletého malého prince, nadšená propagátorka vědomé ženské krásy a hlavně žena, která má radost, když se sama v sobě cítí spokojeně a ví, že jí to sluší, ať vypadá jakkoli.

Jsem žena, která žije svůj sen a svoje poslání. A možná právě teď prožíváte chvíle, kdy vás pohled na sebe samotnou netěší, kdy na péči o sebe nemáte čas a trápíte se tím, jak se sama sobě vůbec líbit. Jem ráda, že jste tu. Jste tu správně.

Ukazuji ženám, jak změnit postoj k vnímání ženské krásy a učím je, jak rozzářit svoji vnitřní krásu a projevit ji i navenek díky vědomé péči o sebe, líčení a oblékání.

  • Přes 16 tisíc žen četlo mé e-booky zdarma
  • Přes 7 500 žen četlo moji knihu Magicky ženská, která jim otevřela dveře k novému přemýšlení o sobě a své kráse. Otevřeně v ní sdílím svůj příběh a krkolomnou cestu k tomu, jak jsem si dovolila cítit se konečně jako žena krásná, přitažlivá, sebevědomá a milovaná.
  • Stovky žen si zamilovaly magicky ženský diář, který jim každý den pomáhá myslet na toho nejdůležitějšího člověka na světě. Na sebe samotnou.
  • Stovky žen se naučily jemnému a přírozenému líčení díky e-booku Dokonalé líčení krok za krokem a další se naučily kouzlit s ženským oblečením díky vyzkoušeným tipům z e-booku Kouzla oblékání.
  • Desítkám maminek jsem v online kurzu Magicky ženská maminka už ukázala, že péče o sebe je přirozenou součástí péče o jejich dítě a jak mocná je energie, kterou samy sobě jako maminky věnujeme.
  • A spoustu žen jsem provedla oblíbeným online kurzem Magicky ženská a pomohla jim od základu svůj vztah ke kráse pochopit a ukázat ty nej tipy, jak si ženskost užívat v každodennosti.

Kdybyste mi tam nahoře vna Borobuduru v tom magickém ránu zaťukala na rameno a řekla mi, že se za pár let znovu potkáme na mých stránkách, padla bych vám s vděčností kolem krku, dala vám pusu a poděkovala.

Děkuji vám teď, že jste zavítala do mého světa tvoření a věřím, že tu nasbíráte pro svoji krásu a vnitřní pohodu spoustu inspirace. Děkuji vám, že vám na sobě záleží. Jsem vděčná, že vás světem vědomé ženské krásy můžu provést.

Míša Němcová Měřínská

MAGICKY ŽENSKÁ INSPIRACE

Získejte přístup k pravidelné dávce magicky ženské inspirace a vyberte si dárky, které vaší kráse pomůžou zářit zevnitř a projevit se i navenek. Na cestu se už se mnou vydalo víc jak

0
žen. Přidáte se taky?