Chcete se cítit sebevědomější, zářivější a 

SAMA SE SEBOU SPOKOJENĚJŠÍ?

Chcete se líbit sama sobě i svému okolí?

Chcete se naučit jednoduché postupy, jak díky líčení během 5 minut
podtrhnout svou přirozenou krásu a jedinečnost?

 • Možná, že používáte k líčení jen řasenku a maximálně lesk na rty, ale ve skutečnosti už vás to trochu nudí a ráda byste uměla i něco navíc.
 • Možná se vám zdá, že kdykoli zkusíte v líčení něco nového, necítíte se tak úplně ve své kůži.
 • Možná máte dojem, že je vaše líčení pořád stejné, ale bojíte se vyzkoušet něco nového, anebo prostě jen nevíte jak na to.

Už nechcete zbytečně ztrácet čas a utrácet za malovátka, která nakonec stejně nevyužijete?

PAK JSTE TU ZCELA SPRÁVNĚ!

Pokud patříte k ženám, kterým na sobě a své kráse záleží, jistě tušíte, že díky líčení je možné cítit se sebevědoměji a být upravená za jakýchkoli okolností.

Ale také chcete, aby vás líčení bavilo, dělalo vám radost a zároveň nezabralo příliš mnoho času.

Možná si teď myslíte, že to prostě dohromady moc nejde nebo že to v žádném případě sama zvládnout nemůžete, a nechce se vám do toho...

Pokud to tak je, ujišťuji vás, že to ZVLÁDNETE a tyto řádky píšu právě pro vás.

HNED VÁM ŘEKNU PROČ.

Líčení vás nejspíš nikdo ve škole neučil. Většinu věcí jste se v dobré víře naučila od maminky, z různých článků v časopisech nebo jen tak metodou pokus-omyl.

A tak jste si v líčení už zažila nejspíš svoje návyky a stereotypy. Víte ale jistě, že vám všechny lichotí a pomáhají vaši krásu opravdu podtrhnout? Jste si jistá, že vám vaše líčení skutečně sluší?

Tak víte co?
Podíváme se na to společně!

Jmenuji se Michala Měřínská, mám několikaleté zkušenosti jako make-up artistka a stylistka a chci vám ukázat, jak si můžete líčení hravě a s radostí užívat.

Provedu vás krok za krokem, aby vaše líčení dostalo šmrnc a aby vaše krása rozkvetla.

Dříve jsem z líčení radost neměla a líčila se pořád stejně. Ještě před několika lety jsem se ráno pravidelně před zrcadlem rozčilovala a péče o pleť pro mě byla tak trochu nutné zlo. A pak jsem se make-upu a líčení začala věnovat profesionálně, začala jsem je studovat. A naprosto jsem změnila svoje denní rituály a návyky. 

Naučila jsem se, jak z líčení udělat radost a zábavu. 

A PŘESNĚ TO TEĎ NAUČÍM I VÁS!

Nebojte se, zvládnete to taky! Ano, opravdu i vy. 🙂

Stačí se naučit pár jednoduchých tipů a postupů, a poznáte v zrcadle rozdíly nejen vy sama, ale i ostatní. A v neposlední řadě zajásá i vaše peněženka a časový rozvrh. Líčení teď pro vás bude jednodušší, zábavnější a nezabere zdaleka tolik času.

Pojďte i VY objevit kouzlo jednoduchého a přirozeného líčení, díky kterému se budete cítit

ŽENSKY a  ELEGANTNĚ!

Napsala jsem pro vás e-book

DOKONALÉ LÍČENÍ KROK ZA KROKEM

a v něm vám předám nejen komplexní teoretický základ péče o pleť a líčení, ale hlavně praktické rady a tipy, které vám doslova ulehčí život a odlehčí i vaší peněžence.

Na stránkách e-booku získáte všechny informace v ucelené a jednotné formě.

Co se v e-booku naučíte?

 • Objevíte tajemství přirozeného a krásného líčení.
 • Pochopíte důležitost sebelásky a péče o vaši pleť.
 • Získáte v zrcadle dokonalý přehled a budete navždy vědět, co vám sluší.
 • Naučíte se používat správné pomocníky v líčení.
 • Pochopíte, jak si poradit s líčením jednotlivých částí obličeje přesně podle vašich potřeb.
 • Získáte praktické tipy na líčení za 5 minut a inspirativní návody na denní i večerní líčení.

Na co se můžete těšit

KONKRÉTNĚ?

Správná péče o pleť

Zjistíte vše o správné péči o pleť. Vaše pleť bude doslova zářit a uvidíte, že změny si všimne i vaše okolí.

Typ pleti

Zjistíte, jaký máte typ pleti a co vaše pleť přesně potřebuje. Ušetříte si zbytečné trápení před zrcadlem.

Jedinečné rysy obličeje

Naučíte se efektivně obličej stínovat podle tvaru a vést tahy štětcem tak, aby vynikly vaše jedinečné rysy.

Kouzla s make-upem

Naučíte se jednoduše a rychle kouzlit! Zjistíte, jak správně nanést make-up, co v líčení nevynechat a jaké barvy očních stínů podtrhnou váš pohled.

Pozor na chyby

Už nikdy se při líčení nedopustíte těch nejčastějších chyb. Díky tomu ušetříte čas, nervy i peníze.

Líčení v pohodě

Řekneme si, jak nalíčit dokonalé linky, jak se nalíčit za 5 minut nebo jak použít kleštičky na řasy. Získáte praktické návody, podle kterých všechno zvládnete v pohodě a levou zadní.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT KONKRÉTNĚ?

Cena tohoto e-booku je 690 Kč, ale
HODNOTA, kterou vám přinese, je nesrovnatelně vyšší.

Samotné mi trvalo téměř dva roky, než jsem si našla jednoduchý, rychlý a efektivní systém líčení, který mi pomohl nejen cítit se skvěle, ale ušetřil i spoustu času a peněz. Prošla jsem řadou kurzů a zaplatila za vzdělání od těch nejlepších, kteří se líčení a sebe-poznání věnují.

Z počátku jsem tyto informace chtěla předávat pouze formou osobních konzultací. Ale když jsem viděla nadšené reakce žen, se kterými se potkávám, řekla jsem si, že si VŠECHNY zasloužíme cítit se a vypadat skvěle. Jenže i můj den má jen 24 hodin, a proto tedy vznikl tento velmi praktický e-book.

Dám krk na to, že rozdíl po jeho přečtení pocítíte velmi rychle, a to doslova na vlastní kůži:

 • Líčení se stane naprosto přirozenou záležitostí k rozzáření vaší přirozené krásy.
 • Díky správné péči o pleť a líčení se budete cítit sebevědoměji a budete vkusně upravená za jakýchkoli okolností.
 • Díky líčení ukážete několik různých tváří, které v sobě každá žena skrývá – od romantické krásky po svůdnou milenku nebo dračici.
 • Líčení vám nemusí zabrat hodiny času, krásně nalíčená můžete být i za 5 minut.

Představte si, jaké by bylo, kdybyste se už nikdy nemusela u zrcadla stresovat a trápit se myšlenkami, zda vám to sluší, anebo ne. Že byste přesně věděla, jaké barvy se k vám hodí a jak jednoduše rozzářit svou tvář jemným a přirozeným líčením za pouhých 5 minut.

Představte si, že vykročíte do nového dne sebevědomější, krásnější a zářivější, budete se líbit sama sobě i svému okolí, budete se usmívat na lidi kolem sebe a oni se budou usmívat na vás – prostě jen proto, že vám to sluší.

Přirozeně nalíčené ženy se cítí sebevědoměji a spokojeněji samy se sebou. Díky tomu rozdávají svoji spokojenost i okolnímu světu. 

Při využití návodů a tipů z e-booku se vám investovaná částka několikanásobně vrátí. Díky e-booku totiž získáte:

 • SPOLEHLIVÉHO PRŮVODCE ve světě líčení
 • UCELENÝ NÁVOD, ke kterému se můžete KDYKOLI vracet
 • PODROBNÝ PŘEHLED jednotlivých kroků v líčení
 • DETAILNÍ znalosti v PÉČI o vaši pleť
 • JISTOTU, že nebudete opakovat zbytečné chyby
 • ODVAHU zkoušet nové styly líčení

A k tomu RADOST A SPOKOJENOST při pohledu do zrcadla.

Říkáte si, zda se vám tato investice do vaší krásy a sebevědomí vyplatí?
Je 690 Kč za tento e-book hodně, anebo není?

Přemýšlejte nad tím trochu jinak: Kolik peněz ročně vyhodíte za kosmetické produkty, které vám „nesednou“? A kolik času strávíte u zrcadla přemýšlením o tom, co vám sluší a co ne? Možná je oproti tomu 690 Kč jen pár drobných… 

První desítky e-booků už mají sve majitelky, a ty vám vzkazují:

Wow, nádhera. Přesně taková knížka scházela na trhu. Opravdu hodnotné informace v péči o pleť, které by každá žena měla znát. Moc děkuji za to, že jsem poznala svoji pleť, jak o ni pečovat a nové tipy k líčení.

V mládí si člověk totiž vůbec neuvědomuje, jak pečovat o pleť a ve stáří to potom dohání, ale to už je hodně pozdě. Proto tuto knihu musíte mít, každá z vás se v ní najde.
Růžena Nekudováautorka eBooku Nekopíruj kopie, jsi originál, www.ruzenanekudova.cz
Z ebooku jsem naprosto nadšená!!! Mně trvalo měsíce, než jsem si dala dohromady tolik informací a Ty je takhle krásně "servíruješ" 🙂 Pro ženy, které se chtějí naučit líčit je to obrovská zkratka. A taková encyklopedie líčení 🙂 Klobouk dolů.

Myslela jsem, že budu číst jeden z mnoha letem - světem návodů na líčení. Mýlila jsem se! Dokonalé líčení krok za krokem je kosmetická eBible, kterou by každá žena měla mít na svém nočním eStolku a pravidelně v ní listovat. Já tedy budu!
Klaudie Fachinelliautorka projektu www.cestykditeti.cz
eBook bych doporučila všem dívkám, které s líčením začínají a ženám, které se chtějí o líčení dozvědět vše na jednom místě. Je psaný velmi čtivě, máte pocit, že s Vámi autorka sedí u stolu a vše Vám příjemně a lidsky popisuje. Líbí se mi, že je to i o přístupu k sobě, o poznání svého druhu pleti, tvaru obličeje, očí.... takže jsem se dozvěděla mnohem více, než jsem čekala. Díky!
Lucie LebduškováAutorka projektu Čekala jsem miminko, klinická psycholožka, psychoterapeutka a hypnoterapeutka
Škoda, že nezačínám s líčením a péčí o pleť. Ušetřila bych si mnoho peněz a vyrážek. Tolik praktických rad v kostce mě opravdu překvapilo. A to vím docela hodně. Moje AHA jsou barevné rtěnky. Svoje obavy odkládám, jdu do nich. Díky!
Ivana CikánkováRealitní expert, www.ivanacikankova.cz
Očekávala jsem návod na dokonalé líčení, ale dostala jsem mnohem více. Tento eBook je skvělý a ucelený návod, díky kterému jsem získala spoustu dalších výborných rad a tipů.

eBook doporučuji VŠEM ženám, které chtějí znát to tajemství dokonalého líčení. Já už ho díky této knize znám! Autorce vřelé díky!
Jaromíra Bednářováwww.skolazvesela.cz
Teším sa, že som majiteľkou tohto inšpirujúceho ebooku a odporúčam ho aj vám. Na jeho stránkach som objavila zaujímavé tipy a postupy, ktoré vylepšili moje znalosti o tom ako sa nalíčiť.

Uvedomila som si, že pekne sa namaľovať zvládnem aj sama. Pomocou obrázkou som pochopila jednoduché triky, ako zakryť nedostatky a vytvotiť pekný make-up.
Anna Gorčáková
Ebook předčil mé očekávání. Popravdě jsem si nedovedla vůbec představit, jak mi může někdo poradit s líčením " na dálku", prostřednictvím knihy.

Tento ebook by měl povinně patřit do základní knihovničky všech žen bez rozdílu věku, víry, vzdělání... Zkrátka všech žen, které se chtějí líbit. A to chceme přece všechny! I když jsme už ( jako já) ve věku babiček a táhne nám neúprosně na 6. desetiletí 🙂
Lenka Bílková

S e-bookem navíc získáte tyto fantastické bonusy ZDARMA:

# Praktický FOTO NÁVOD na jednoduché ranní líčení

Krásná ráno za 5 minut? Ale ano, jde to. Provedu vás ranní pětiminutovkou líčení krok za krokem podle fotografií.

Dozvíte se, na co byste při ranním líčení neměla zapomenout, abyste každý den vypadala upraveně, ale zároveň netrávila před zrcadlem hodiny času. Vše vám ukážu sama na sobě. Stačí jen umět se trochu opičit. 🙂

Tento bonus v hodnotě 149 Kč získáváte ZDARMA.


# Praktický návod jak zjistit TVAR vašeho obličeje

Připravila jsem pro vás návod, jak se lépe zorientovat ve tvarech obličeje. Zároveň jsem přidala malé triky, jaký účes vám bude slušet. Nejen líčení totiž dokáže podtrhnout vaši krásu!

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.


# Jednoduchý test pro zjištění vašeho TYPU PLETI

Znalost typu pleti je pro správnou péči o pleť a pro dokonalé líčení absolutní základ. Projděte si několik otázek a ujistěte se, že přesně víte, jaký typ pleti máte právě vy!

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.


# Osobní checklist NOVÝCH NÁVYKŮ v péči o pleť a líčení na 21 dní

Naučit se v péči o pleť a líčení nové návyky může chvilku trvat. Ale když půjdete do AKCE a vydržíte 21 dní, máte téměř vyhráno!

Získejte osobní checklist, díky kterému nebudete muset všechny ty nové návyky a informace držet v hlavě, a přesto na nic důležitého nezapomenete. Pusťte se do toho!

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.

e-book i BONUSY se mi líbí!

Chci do své krásy investovat!

Možná se vám teď honí hlavou:

 • Vyplatí se mi tahle investice?
  Pro srovnání vám jen ukážu, co za cenu e-booku standardně ve světě líčení získáte. Hodinová sazba osobní konzultace u vizážistky se běžně pohybuje okolo 600 Kč za hodinu. Líčení na večerní příležitosti pak stojí od 800 Kč více. Za špatně vybraný make-up vyhodíte klidně 700 Kč do vzduchu. Tento e-book však máte NAVŽDY a ušetříte díky němu spoustu času i peněz.
 • Informace si najdu sama a zadarmo
  Nechci vám brát iluze, ale mně osobně to zabralo několik let tápání a další léta studia… 🙂 A vy teď všechen tenhle čas můžete věnovat něčemu daleko užitečnějšímu. Třeba tím, že se zavrtáte pod deku s oblíbenou knížkou nebo vyrazíte na výlet s rodinou. Navíc máte všechny informace v ucelené podobě na jednom místě a můžete se k nim kdykoli vracet.
 • Jak mě někdo může učit líčit na dálku?
  V e-booku jsou jednotlivé kroky k dokonalému líčení popsané podrobně a názorně, stačí si jen sednout před zrcadlo a začít zkoušet. Jakmile změny jednou zkusíte, budete už vždycky vědět, jak na to. Je to skoro jako jízda na kole. 
 • Raději si koupím něco jiného
  Podívejme se, co jiného si za 690 Kč můžete běžně koupit. Třeba jednu koženkovou kabelku, večeři pro dva ve vaší oblíbené restauraci, půlku zázračného krému z reklamy nebo jednu krásnou koženou lodičku. Jsou tohle investice, které vám pomůžou navždy rozzářit vaši krásu?
 • Už se přece líčím od puberty a nevím, jak něco zlepšovat
  Ano, většina žen se už líčí. Někdy si ale uděláme nevědomky špatné návyky, které nám prostě nesedí a nesluší. S tímto e-bookem získáte jistotu, že se líčíte opravdu tak, abyste svou přirozenou krásu rafinovaně podtrhla, a ne zamaskovala.

Navíc máte ode mě 100% záruku spokojenosti!

Do e-booku jsem napsala krok za krokem vše, co umím a znám a co vy potřebujete vědět pro dokonalé líčení a podtržení vaší přirozené krásy. A nechci vás zklamat.

Když usoudíte, že e-book pro vás není to pravé, mám pro vás také řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového a přínosného, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení. 

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Tak do toho, uvidíte, jak rozkvetete. Pojďte a vydejte se na cestu za svojí krásou a sebevědomím hned teď, co byste to odkládala až na potom… 🙂

Začněte si užívat dokonalé líčení s radostí. Už se těšíte?

Klikněte na tlačítko „Koupit ebook“ a vyplňte objednávkový formulář. E-book vám přijde e-mailem v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Přeji vám, ať je pro vás péče o pleť i líčení každý den zábavou a radostí!
Michala MěřínskáMake-up Artistka a Stylistka, průvodkyně světem vědomé ženské krásy

Napadly vás dotazy nebo chcete s něčím poradit?

Napište mi na misa@michalamerinska.cz
www.michalamerinska.cz