Začněte se svým oblečením kouzlit a podpořte svoji ženskost a sebejistotu

HLEDÁTE SPOLEHLIVOU CESTU, JAK SE ZA KAŽDÝCH OKOLNOSTÍ UMĚT OBLÉKNOUT ELEGANTNĚ A ŽENSKY?


Chcete se v šatníku pustit do změn, ale nevíte, jak začít?

Tápete ve svém stylu a přemýšlíte, jaké kousky oblečení k sobě stylově kombinovat?

Hodilo by se vám znát šikovné fígle, jak zakrýt některé nešikovné partie a cítit se sebevědoměji?

Toužíte nakupovat oblečení vědomě a s jistotou, že to celé bude mít šmrnc?


Pak vím, jak vám pomoci.

Jmenuji se Michala Měřínská

a provázím ženy světem vědomé ženské krásy. Víc jak deset let jsem působila na manažerských pozicích a každý den jsem na ženách v praxi pozorovala, co o nich na první pohled prozrazuje jejich oblečení a jak souvisí s jejich sebevědomím. Viděla jsem, kolik žen potřebuje v oblékání podat pomocnou ruku.

I já jsem dříve mívala pocit, že „zrovna na mě nikde nic nemají“. Zbytečně jsem utrácela peníze za oblečení, které mi pak jen leželo v polici. V obchodech jsem plýtvala časem běháním od stojanu k regálu a odcházela s prázdnou (a navíc pěkně naštvaná). Byly dny, kdy jsem se ráno několikrát převlékala, a stejně nakonec odcházela z bytu v jedné oblíbené kombinaci.

Už dávno netápu, co mi sluší, a co se k čemu hodí. Prošla jsem několika kurzy stylingu a spoustě žen vytřídila šatní skříň. Naučila jsem se oblékat jednoduše, přitažlivě, žensky a elegantně. Během krátké chvilky a na jakoukoli příležitost. 

A dnes k tomu pomáhám i dalším ženám.

Napsala jsem e-book

KOUZLA OBLÉKÁNÍ

aneb to nejdůležitější

pro váš šik styling

V něm se společně zaměříme natři základní oblasti:

 • Na váš styl oblékání.
 • Na základní stylistická pravidla.
 • Na váš přehled ve vaší šatní skříni.

Tento eBook jsem věnovala nejdůležitějším stylistickým tipům, které je pro každou ženu užitečné znát dřív, než otevře peněženku a vrhne se do víru nákupních center a obchodů s oblečením. Jsem ráda, že právě vy jste tou ženou, která chce oblékání rozumět trochu víc než jen vidět konfekční velikost, barvu a cedulku s cenovkou.

Nesjpíš jste i vy zažila rána, kdy stojíte před nacpanou skříní s pocitem, že nemáte co na sebe. eBook Kouzla oblékání jsem napsala pro všechny ženy, které chtějí tento pocit poslat k šípku. 


Podělím se v něm s vámi o:

 • Nadčasová pravidla, která jsem se o stylingu naučila.
 • Postřehy z osobních schůzek, revizích šatníku nebo asistovaných nákupů se ženami, jako jste vy.
 • Vyzkoušené tipy, kterými se při oblékání, nákupech a organizaci šatníku sama řídím, které mi už spoustu let skvěle a nadčasově fungují a díky kterým šetřím nemalé peníze.

Věřím, že se díky eBooku začnete na svůj styl oblékání i na nakupování dívat ve větších souvislostech, a že se pro vás stane oblékání vědomou volbou jednotlivých kousků oblečení, střihů, materiálů a prostředkem pro vyjádření vašeho stylu i momentální nálady.

Ukážu vám, jak se i vy můžete ve svém oblečení cítit sebevědomě a mít svůj osobitý styl, který nestojí majlant. Nezaručím vám, že se po přečtení eBooku podíváte do zrcadla a hned budete mít v oblékání stoprocentně jasno. Náš styl se vyvíjí s tím, jak se vyvíjíme my, a některé kousky do naší šatní skříně musí dozrát, jiné zase odejít. Je to ale proces, ve kterém stojí za to být vědomě.

Zaručuji vám, že právě vědomý přístup se po přečtení těchto stránek do vašeho šatníku a stylu oblékání nastěhuje. Začnete se na sebe v zrcadle dívat daleko více pohledem stylistky a začnou vám v oblékání docházet souvislosti a zákonitosti.

Na konci eBooku:

 • Uvidíte ve své skříni nové kombinace jednotlivých kousků oblečení, doplňků i barev, které jste dosud neobjevila.
 • Budete znát základní pravidla a triky, díky kterým si sama vytvoříte outfit, který podpoří přednosti vaší postavy a bude vyhovovat vašim proporcím.
 • Dostanete ode mě podrobný návod, jaké kousky oblečení jsou základními stavebními kameny šatníku, jakými kousky podpoříte právě vaše pěkné křivky nebo jak se jednoduše poperete s vytřízením vašeho šatníku. Pochopíte sílu doplňků, barev i vzorů.
 • Ukážu vám možnosti, jak se jednoduše, rychle přesto nevšedně obléknout na všední den, aby to celé mělo šmrnc.

Díky vědomému přístupu k oblékání pozvednete svůj styl i svoji vnitřní hodnotu.

Míšin eBook jsem přečetla jedním dechem. Patřím mezi ženy, kterým na vzhledu přirozeně záleží a které chtějí nejen dobře vypadat, ale zároveň se prostřednictvím vhodně zvoleného oblečení dobře cítit. Občas mě ale stejně jako ostatní ženy přepadne pocit, že „nemám vlastně co na sebe“. Myslím, že Míša nám, ženám, svým osobitým a názorným způsobem krok za krokem ukazuje, jak se s tímto „šatníkovým“ stresem účinně vypořádat a jak může být opravdu každá žena krásná.

Věnujte si tento eBook jako příjemnou investici pro své zdravé sebevědomí a inspiraci, jak správně oblékat právě svůj typ postavy. Naučte se vyzdvihovat správně své přednosti a udělejte si z oblékání hru, kterou si díky Míšiným trikům můžete co nejvíce užít.
Gabrila NácarováExpert na výuku němčiny komunikativní metodou, www.gabrielanacarova.cz
Po e-booku Kouzla oblékání jsem sáhla s velkou zvědavostí. V oblasti oblékání jsou dobré rady k nezaplacení. A musím říct, že e-book se jimi doslova hemží. Hned v úvodu mě povzbudilo ujištění, že to, že nemám ráda a nenosím šaty a sukně, neznamená, že jsem divná. 🙂 A ještě víc mě nadchly konkrétní praktické rady o pár stránek dál, jak to zaonačit, abych i tak působila žensky a šik. Fakt parádní vychytávky! Skvělá je také typologie postav, jasná doporučení a řešení a konkrétní ukázky outfitů. Líbily se mi i rady, jak vypadat žensky - rychle a jednoduše.

Autorka v e-booku projde všechny důležité oblasti a nezapomněla ani na těhotné maminky. Pomůže i s vytříděním šatníku a líčením. E-book je tak komplexním průvodcem a po přečtení se už žádná z nás nemůže vymlouvat, že nevíme, jak na to být krásná a žádoucí . 🙂
Veronika Mašínováwww.veronikamasinova.cz

Abyste výsledky cítila na vlastní kůži, provedu vás v textu otázkami a úkoly, díky kterým získáte úžasnou příležitost vše postupně přenést do své každodenní praxe. Tohle vnímám jako obrovskou sílu a přínos pro vás. 

Už žádné podceňování, pochybnosti a tápání v tom, co ve své skříni chcete a v čem se cítíte dobře.

Na konci eBooku budete ukotvené ve svém stylu, získáte přehled o stylistických pravidlech, pochopíte základy šatníku i optiku oblékání svého typu postavy. Efektivně si vytřídíte šatník, naleznete nové kombinace oblečení ve vaší skříni i prostor pro vědomé doplnění chybějících kousků.

To vše spolu v eBooku dokážeme.

A to není všechno.

Na stránky eBooku jsem přidala praktické ukázky svých outfitů, abych vám sama na sobě ukázala, jak nad oblékáním přemýšlím a jak jednotlivé kousky efektivně a stylově kombinuji.

Nejsou to naaranžované fotky z módních časopisů, ale moje osobní fotky ze života ženy, maminky dvou kluků, manželky a podnikatelky, která se chce ve svém oblečení cítit pohodlně, žensky a taky chce, aby jí oblečení dlouho vydrželo a dalo se kombinovat navzájem.


Jsem si jistá, že pokud eBook využijete na maximum, ušetříte navždy tisíce za oblečení, které nebudete nosit nebo se v něm nebudete cítit sama sebou.

Kolik tohle stylistické know-how stojí?

eBook si cením na

690 Kč

To je méně než cena jednoho špatně vybraného saka nebo nepadnoucích džínů. Za osobní konzultace se stylisty běžně zaplatíte sazbu od 1000Kč za jednu hodinu a i ti s vámi musí projít základy a šatník, což zabere hodin nepoměrně více.

Na know-how, které vám předám v eBooku, stavím sama svůj styl a šatník. A vy začnete taky.

Jsem si jistá, že vám investice do tohoto eBooku:

 • Ušetří čas, který teď trávíte přemýšlením, co na sebe nebo běháním po nákupech bez výsledku.
 • Ušetří energii, kterou vám ubírá pocit, že nemáte co obléknout a že se v tom necítíte.
 • Dodá sebevědomí, protože se budete už lépe orientovat a uvidíte nové kombinace oblečení, co vám budou slušet.
 • Ušetří peníze tím, že už si nekoupíte impulzivně kousek oblečení, který se vám do skříně nebude hodit a na který pak budete jen koukat, aniž byste ho s radostí nosila.
 • Přinese větší jistotu při nakupování a jasný směr do vašeho šatníku.
 • A v neposlední řadě přinese inspiraci, jak do oblékání vnést více ženskosti a lehkosti a jak si ho každý den užívat ať vás čeká schůzka, příjemná večeře nebo odpoledne s dětmi.

Navíc jsem vám k eBooku připravila dva velmi praktické bonusy:

BONUS #1:
DRESS CODE: Jak se vyznat v základních pojmech?

Co jednotlivé pojmy dress code znamenají? Jak je uchopit, abyste si na společenské události nestřihla hned na začátku trapas? Díky tomuto bonusu ušetříte spoustu času googlováním a ve světe společenských událostí, svateb a večírků se už neztratíte.

BONUS #2:
Aby dlouho vydrželo

Nezáleží pouze na kvalitě oblečení, ale hodně záleží na vás, jak dlouho vám oblečení vydrží pěkné. Abyste ze svých oblíbených módních kousků měly radost co nejdéle, získáte v tomto bonusu ty nejdůležitější tipy, jak se o oblečení správně starat.

S tím vším získáváte i moji 100% záruku spokojenosti

V e-booku jsem popsala pro váš šik styling to nejdůležitější. Vše, co vám může pomoci získat v oblékání jistotu a nové nápady. A nechci vás zklamat.

Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového ani přínosného, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení. Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

“Kouzla oblékání” - názov eBooku p. Michaly doslova vystihuje obsah a kúzli s informáciami, aby každá žena sa mohla cítiť žensky a atraktívne a zvýšila tak svoje sebavedomie, ktoré snáď nám všetkým niekedy chýba.

Odhalila v ňom základné pravidlá, súvislostí a tiež triky, vďaka ktorým si každá žena môže vytvoriť svoj vlastný štýl a podporí tak prednosti svojej postavy a naopak schová to, čo na sebe nechce zvýrazňovať. Správnymi návodmi čo v skrini nesmie chýbať a ako jednoducho, rýchlo a nevšedne sa žena môže obliecť, sa dá ušetriť čas, energia a tiež peniaze.

K správnemu oblečeniu patrí aj dokonalé líčenie a do je základných tajov autorka tiež načrela. Ja osobne som v ňom načerpala veľa cenných informácií. eBook doporučujem každej žene, ktorá chce zažiť nejakú zmenu a nevie ako na to. Naučí vás kombinovať, skúšať a nájdete si svoj jedinečný štýl, čím zostanete sama sebou a predsa “inou.”
Marta Vacho www.martavacho.sk
Tak to je nálož. Super! Jedna výzva za druhou. Musím říci, že chvilkama jsem si říkala, že tohle já nemůžu, tohle není pro mě. Cože? Já a sukně? No, jasně že ano. Krásný ebook, který nám ženám opět hrozně prospěje k přístupu sama k sobě. Cokoli z ebooku, pokud budeme dělat s láskou samy k sobě, je naprosto úžasné. Já mám konečně jasno v tom, jakou mám postavu a co přesně vyházet ze šatníku..takže mi toho moc nezůstane :). Informace o ladění barev, boty-kabelka nebo třeba nahé silonky z DM mě dostaly. No prostě díky za tento návod. Myslím, že předplatné časopisů už není třeba. Už se těším na nákupy s novou inspirací v kapse! Díky.
Ivana Cikánkovárealitní expert, www.ivanacikankova.cz

Tak co, jdete do toho? Pokud cítíte, že chcete ve svém oblékání nabrat novou inspiraci a udělat ve svém šatníku a osobním stylu změnu, není nad čím váhat.

Stačí kliknout na tlačítko a začít. Cesta je prošlapaná a připravená pro vás.

Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“  a na následující stránce vyplňte pečlivě své údaje v objednávce a zaplaťte buď kartou, nebo bankovním převodem. E-book obdržíte ihned poté, co mi dorazí vaše platba.