Vítám vás ve světě ženské krásy!

Vítám vás a děkuji!

To je to první, co vám chci říci. Děkuji za vaši důvěru, kterou jste mi dala stažením mého eBooku. 

Dovolte mi přivítat vás v mém světě, VE SVĚTĚ ŽENSKÉ KRÁSY.

Je to pár hodin, co jste si eBook stáhla a možná jste jej už stihla i přečíst. A věřím, že jste v něm našla inspiraci a podpořila myšlenku, že JE PRO VÁS SAMOTNOU VAŠE KRÁSA DŮLEŽITÁ.

Ženská krása je něco slovy těžko popsatelného a já ji vnímám jako nesmírně důležitou součást života KAŽDÉ ŽENY.

A ať už s péčí o sebe začínáte nebo se k ní vracíte, hledáte inspiraci, nápady, nové tipy a triky, JSTE TU SPRÁVNĚ.

Moc ráda vás budu světem ženské krásy provázet, inspirovat a dodávat vám ODVAHU zkoušet nové věci ať už v péči o sebe, v líčení nebo v oblékání.

Protože I VY se můžete líbit hlavně sama sobě i světu a okolí!

Společně skoncujeme s větami typu: "nemám na sebe čas""já teda vypadám" nebo třeba "nemám co na sebe" .

Tohle jsou věty, které společně můžeme zmačkat a hodit je do koše. A já vám ukážu, že za tu dobu, co se světem ženské krásy toulám, jsem nasbírala řadu jednoduchých a velmi účinných triků, jak ženskou krásu v sobě objevit, podpořit a rozzářit.

To je taky důvod, proč vám jednou za čas pošlu nějaký email se zajímavým inspirativním článkem nebo nějaké video. Z mailů se samozřejmě můžete jednoduše jedním kliknutím odhlásit, ale já věřím, že to pro vás bude zábavné, inspirativní a zajímavé čtení.

A hlavně si moc přeji, abyste díky tomu udělala malé krůčky dopředu ve světě své ženské krásy a abyste měla odvahu zkoušet nové věci a přicházela na to, co vám sedí.

Už dnes vám posílám odkaz na jeden z oblíbených článků mého blogu, který na Facebooku měl poměrně zajímavé odezvy a diskuse, tak mi dejte vědět, jak se líbil vám.

Přeji vám krásný den, jsem ráda, že jste tu se mnou a přeji vám, ať je pro vás péče o sebe a vaše krása zábavou a radostí!

PS 🙂 Pojďme se potkávat i na Facebooku, těším se na VÁS! Klikněte na TO SE MI LÍBÍ  a buďme ve spojení ♥