VIDEO: 15 minut, co změní VŠE aneb krása na CELÝ ŽIVOT

Naučte se tento tip co nejdřív ♥

15 minut co změní vše…


To napsala jedna z vás jako komentář ke sdílení videa, které jsem zveřejnila na Facebooku. A mě to skutečně neuvěřitelně potěšilo.

Ano, i tak jednoduché to může být. 

Často se společně potkáváme a jedna z vašich otázek se opakuje: “Jak o sebe začít pečovat? Co jako první, co jako druhé, jaký je ten správný postup?”

A já vždy přemýšlím, jak vám co nejlíp poradit. Jak vám dát jednoduchý návod, co pomůže PRÁVĚ VÁM. A čím ví nad tím přemýšlím, zjišťuji, že každá z vás potřebujete trochu něco jiného. Nemůžu vás házet do jednoho pytle. Každá už máte svoje návyky, každá jste s péčí o sebe jinak daleko.

Každá jste jedinečná, každá jste originální, každá máte své potřeby a vaše tělo, pleť i mysl si žádá individuální přístup.

Ale přece jen pro vás jednu universální radu mám. A najdete ji dole ve videu.

Tip pro krásu na celý život

Je jednoduchý, a přesto na něj často zapomínáme. Tip pro krásu, který má mít v našem životě SVOJE MÍSTO KAŽDÝ DEN.

Protože si jej zaslouží každá z vás.

O čem mluvím konkrétně se dozvíte v krátkém videu, které jsem pro vás natočila při první dlouhé jarní procházce. Při prvním jarním sluníčku mi to nedalo, vzala jsem do ruky telefon, natáhla jsem ruku a bez velkých příprav vám ho natočila.

A víte co mě baví? Točení videa mě popadne vždy, když nejsem nalíčená a ani nemám dokonalý styling . Jen na rtech nesmí chybět malinová rtěnka 🙂 A přesto mám vždy radost a věřím, že i vám se bude video líbit.

Video spustíte zde >>  nebo kliknutím na obrázek níž

 

Přeji vám, ať je pro vás péče o sebe i o vaši krásu radostí ♥

 

Michala Měřínská

Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Jsem maminka jednoho malého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy.

Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provedu ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Napsala jsem pro ženy také eBook Dokonalé líčení krok za krokem a eBook o Kouzlech oblékání. Články a inspiraci k ženské kráse najdete i na blogu Magicky ženská.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou, pochopila jsem, že je to s péčí o sebe v roli maminky trošku jinak, než dřív. Jak o sebe vědomě pečovat i s dětmi za zády učím maminky v online kurzu Magicky ženská maminka

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře