VIDEO: Mojí vášní je vaše krása

Jak jsem se ocitla na cestě lemované očními stíny, rtěnkami, řasenkami a vším, co s líčením souvisí? To je na delší povídání 🙂

V tomto článku najdete odkaz na video-rozhovor s názvem Mojí vášní je vaše krása, který jsem točila s Danou-Sofií pro nový projekt Cesty vášně na začátku roku 2015.

Je také o tom, proč mě nesmírně baví ženám ukazovat, jak málo stačí k tomu, vypadat a cítit se krásně.

Michala Merinska Cesty vasne

Video spustíte kliknutím na obrázek nebo na tento odkaz >>

Mě samotnou si Dana-Sofie skutečně získala projektem Cyklická žena. Náš cyklus je totiž něco, co ovlivňuje všechny oblasti našeho ženského života a krása a péče o sebe nejsou výjimkou. Pro naladění se na něj a pro pochopení sama sebe v jednotlivých fázích cyklu určitě vřele doporučuji knihu Cyklická žena. Podle mě by ji měla mít v knihovně každá žena. A to bez ohledu na to, jestli se líčí ráda nebo ne.

A protože jsme toho natočili ještě mnohem víc, vzniklo i další video, tentokráte 30 minut praktických rad k líčení. No schválně, už jste si někdy položila otázku, jak dlouho se ráno líčíte?

Věřím, že si povídání užijete a že vás při poslouchání mého příběhu třeba napadne i inspirace pro vaši vlastní cestu za svými sny.

Michala Měřínská

Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Jsem maminka jednoho malého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy.

Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provedu ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Napsala jsem pro ženy také eBook Dokonalé líčení krok za krokem a eBook o Kouzlech oblékání. Články a inspiraci k ženské kráse najdete i na blogu Magicky ženská.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou, pochopila jsem, že je to s péčí o sebe v roli maminky trošku jinak, než dřív. Jak o sebe vědomě pečovat i s dětmi za zády učím maminky v online kurzu Magicky ženská maminka

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře