[Video] Usmívej se a ukaž bílé zuby díky této přírodní metodě

Už jste někdy přemýšlela, jak mít přirozeně pěkné a bílé zuby? Jak na přírodní bělení zubů?

Často mi píšete, že víte, že kráse a ženskosti patří úsměv, ale že by bylo fajn, aby vaše zuby trošku víc zářily. Ptáte se, jakou rtěnku vybrat, aby podpořila bělost vašich zubů. A často se mi taky ozýváte a ptáte se mě, jestli já sama si zuby nějak chemicky bělím.

Byly doby, kdy mě moje zuby pěkně trápily a když jsem se smála, dávala jsem si už tak nějak přirozeně ruku před pusu. Nejdřív jsem si musela vyřešit vztah ke svým zubům v hlavě, ale to nění všechno, co jsem začala pro své zuby dělat.

Zamilovala jsem si jednoduchou přírodní metodu, díky které si zuby bělím a navíc pomáhám mému tělu s detoxikací. Ráda se s vámi o tuto jednoduchou a účinnou metodu podělím.

Pusťte si toto krátké video (cca 5 minut), ve kterém se dozvíte víc.  Začít můžete ještě dnes.

 

Michala Měřínská

Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Jsem maminka jednoho malého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy.

Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provedu ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Napsala jsem pro ženy také eBook Dokonalé líčení krok za krokem a eBook o Kouzlech oblékání. Články a inspiraci k ženské kráse najdete i na blogu Magicky ženská.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou, pochopila jsem, že je to s péčí o sebe v roli maminky trošku jinak, než dřív. Jak o sebe vědomě pečovat i s dětmi za zády učím maminky v online kurzu Magicky ženská maminka

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře