#VÍKEND TIP: Zpět do dětských let 🙂

# Víkend TIP:  Vraťte se na chvíli zpět do dětských let!

Vzpomínáte si, jak jste si užívala krásy dětství? Hry na princezny, běhání po loukách nebo jen tak snění? Kde jste to nechala? Kam se to podělo?

Udělejte si tento víkend trochu dětskou náladu. Dejte si předsevzetí, že na tento víkend odložíte rozum a prostě si budete užívat maličkostí, jako malé děti. Uvidíte, jak vám bude skvěle!

Víkend tipy_Zpět do dětských let 

∗ Čím se inspirovat tento víkend? ∗

 

# Začněte víkend v duchu snídaně z dětských let. Co to může být? Co třeba krupicová kaše? Nebo třeba palačinky s jahodami? A snídejte v pyžamu. Žádné rychlé pobíhání, žádný stres. Bosá a v pyžamu si dejte po ránu cokoli, co vás od rána příjemně naladí. 

# A co dopoledne? No přece nějaké hry! Už jste zapomněla jaké? Tak můžete si zpestřit dopoledne pohybem, vzít si švihadlo nebo si jít zaskákat panáka. A co si koupit bublifuk a jen tak si zafoukat bubliny? Nebo vezměte partnera a zahrajte si člověče nezlob se nebo kostky. A pokud i to bude málo, tak se prostě jděte zhoupnout někde v parku na houpačku!

# K dětským radostem patří i tvoření. Kupte si barvičky, vodovky, pastelky a začněte kreslit nebo jen tak čmárat na papír. Uvidíte, jak vás to uklidní. A jestli se chcete spíše uklidnit tím, že budete tvořit samy na sobě, zkuste třeba trénovat líčení. Můžete se vyřádit 🙂

# Po obědě spánek, to přece k dětským radostem patří. Můžete si pustit třeba nějakou pěknou pohádku, jakou jste měla nejraději?

# Zasněte se a buďte princeznou! Odměňujte se celý víkend jako princezna, vezměte si na sebe princeznovské šaty, krásně si učešte vlasy a dopřeje si i péči o tělo jako princezna. Nebojte se opravdu najít svoji ženskou duši a vzpomeňte si, jak jste jako malá snila.

 # Víkend TIP-Zpět do dětských let

 

  Pokud chcete tipy inspirovat někoho dalšího, sdílejte, komentujte, lajkujte. Ať má krásný víkend i vaše okolí.

Krásný víkend plný radosti přeje Míša ♥

Michala Měřínská

Mojí vášní je Krása. Proto mě baví učit ženy péči o sebe, inspirovat je v oblasti líčení i oblékání a pomáhat jim tak najít svoji přirozenou krásu a ženskost. Pomohu i vám rozzářit se a cítit se ve svém těle skvěle.

Jsem autorkou eBooku Dokonalé líčení krok za krokem, díky kterému zjistíte, jak svoji krásu líčením podtrhnout za 5 minut.

Ve svém projektu MakeUp For You inspiruji stovky žen, pro které je krása, ženskost a elegance součástí života.

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Stáhněte si eBook ZDARMA o nestárnoucích zásadách ženské krásy!

eBook Zdarma krása

Připojte se na Facebooku

Poslední články BLOGU

Kuchařka líčení

eBook Dokolané líčení krok za krokem