# Víkend TIP: Zamilujte si výlety a cestování

# Víkend TIP: Zamilujte si výlety a cestování

Ke KRÁSE patří samozřejmě i krásné zážitky. Z cest a výletů. 

Navíc jsou tu prázdniny a počasí k cestování prostě láká. Ať se už chystáte na dovolenou nebo na víkendový výlet, podívejte se, čím se můžete inspirovat dnes.

 Tipy na víkend_Cestovani

 ∗ Čím se inspirovat tento víkend? ∗

 

# Co třeba výlet vlakem? Kdy jste si naposledy vyjeli třeba s partnerem někam na výlet vlakem?  Nepamatujete si? Tak to zkuste tento víkend! Prostě kupte lístky a jeďte tam, kde jste ještě nikdy společně nebyli. 

Lákají vás větší dálky? A co třeba dovolená podle vašich snů a představ? Bez omezení a za rozumnou cenu? Nechte se inspirovat naším novým projektem Cestujeme bez hranic. Napsali jsme pro vás eBook ZDARMA, ve kterém zjistíte, proč je skvělé odhodit obavy a vydat se na cesty vašich snů bez cestovky. Podělíme se s vámi o důvody, které přesvědčily nás, abychom se vydali poznávat svět na vlastní pěst. Je to prostě bomba!

# Sedněte si v parku na lavičku a pozorujte svět kolem sebe. Přírodu, holuby, kolemjdoucí. Uvidíte, že se k vám začnou vkrádat zajímavé myšlenky a pocity.

# Nechce se vám v tom velkém teple nikam jinam, než na koupaliště, přesto chcete nasát vůni dálek? Tak si vezměte na koupaliště super cestovatelskou knihu nebo časopis. Pro inspiraci bezvadným tipem na pravidelnou dávku cestovatelských zážitků je časopis Lidé a Země. Miluju ho!

# A jestli si chcete jen tak lebedit, vydejte se třeba na výlet na nějaký krásný zámek u vody. Jestli vás žádný nenapadá, tak já třeba ráda jezdím na zámek Vranov. Blízko je přehrada a je tam nádherný výhled. A k tomu si pak u vody můžete dát třeba nádherně vychlazený meloun 🙂 Dobrou chuť!

 

 # Víkend TIP- Cestovani

 

  Pokud chcete tipy inspirovat někoho dalšího, sdílejte, komentujte, lajkujte. Ať má krásný víkend i vaše okolí.

Krásný víkend plný radosti přeje Míša ♥

Michala Měřínská

Mojí vášní je Krása. Proto mě baví učit ženy péči o sebe, inspirovat je v oblasti líčení i oblékání a pomáhat jim tak najít svoji přirozenou krásu a ženskost. Pomohu i vám rozzářit se a cítit se ve svém těle skvěle.

Jsem autorkou eBooku Dokonalé líčení krok za krokem, díky kterému zjistíte, jak svoji krásu líčením podtrhnout za 5 minut.

Ve svém projektu MakeUp For You inspiruji stovky žen, pro které je krása, ženskost a elegance součástí života.

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Stáhněte si eBook ZDARMA o nestárnoucích zásadách ženské krásy!

eBook Zdarma krása

Připojte se na Facebooku

Poslední články BLOGU

Kuchařka líčení

eBook Dokolané líčení krok za krokem