Chtěla byste se za každých okolností umět obléknout ELEGANTNĚ A ŽENSKY?

Líbilo by se vám, kdybyste měla jistotu, že DNES VÁM TO PROSTĚ SEKNE?

Chcete znát šikovné fígle, jak ZAKRÝT některé nešikovné partie?

Znáte ten pocit, kdy ráno stojíte před nacpanou skříní, ale zase nemáte co na sebe?

Pojďte, objevíme spolu kouzla oblékání, vy získáte zářivé sebevědomí a budete se cítit jednoduše skvěle každý den. A není to žádná velká věda. Ukážu vám, jak na to.

Naučím vás, jak schovat oblečením kulatější bříško nebo větší zadeček, získáte jistotu v tom, co zrovna vašemu typu postavy opravdu sluší a přestanete konečně nakupovat věci, které si pak na sebe stejně nikdy nevezmete.

MOC DOBŘE TO TOTIŽ ZNÁM...

Jmenuji se Michala Měřínská, jsem make-up artistka a stylistka, provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše.

I já jsem dříve mívala pocit, že „zrovna na mě nikde nic nemají“. Taky jsem s tím bojovala. Zbytečně jsem utrácela peníze za oblečení, které mi pak jen leželo v polici. V obchodech jsem plýtvala časem běháním od stojanu k regálu a odcházela často s prázdnou, a navíc pěkně naštvaná

Byly dny, kdy jsem se ráno několikrát převlékala, a stejně nakonec odcházela z bytu vzteklá jen v džínách a tričku.

Pak jsem ale prošla kurzy stylingu, přečetla jsem spousty časopisů a knih o módě a už dávno netápu, co mi sluší, a co se k čemu hodí. Naučila jsem se oblékat jednoduše, přitažlivě, žensky a elegantně. Během krátké chvilky a na jakoukoli příležitost. A dnes už k tomu pomáhám i dalším ženám.

Ráda budu inspirovat i vás!

Ukážu vám, že oblékání je HRA, která musí bavit hlavně nás samotné.
Připravila jsem pro vás e-book

KOUZLA OBLÉKÁNÍ
aneb to nejdůležitější pro váš šik styling

Už nemusíte trávit čas hledáním na různých internetových portálech nebo nakupovat stohy časopisů. To všechno jsem udělala za vás a navíc přidala své osobní tipy a triky. Shromáždila jsem to všechno pro vás přehledně na jednom místě.

Co se po přečtení e-boku stane?

 • Okouzlíte své okolí elegantním a vkusným outfitem.
 • Budete se ve svém oblečení cítit jako ryba ve vodě.
 • Naučíte se díky oblečení podtrhnout krásu svých ženských křivek.
 • Prozradím vám, jak si nezahltit skříň, a přesto mít vždy co na sebe.
 • Odhalíte triky, jak jednoduše díky oblečení i ve všední den vypadat nevšedně.
 • Oblékání se pro vás stane zajímavou hrou a radostí.

Dovolte si i VY vypadat šmrncovně a šik, aniž by to bylo příliš nákladné a zabralo to hodiny času. Naučte se triky stylistů a staňte se SAMA SOBĚ STYLISTKOU!

CO KONKRÉTNĚ SE V E-BOOKU DOZVÍTE?

 • Objevíte TAJNÉ PŘÍSADY STYLISTŮ, díky kterým budete vypadat opravdu šik.
 • Zjistíte, jaké kousky by rozhodně ve vašem šatníku neměly chybět, abyste se oblékla během chvilky velmi elegantně, žensky a zajímavě.
 • Pochopíte důležitost toho, CO OSTATNÍ NEVIDÍ. Zjistíte, jaké jsou nejčastější chyby při výběru spodního prádla, a už nikdy je nebudete opakovat.
 • Odhalíte tajemství oblékání přesně vašeho TYPU POSTAVY, díky tomu se začnete na své proporce dívat jinak a nákupy oblečení se pro vás stanou zábavou.

K tomu vám ještě navíc prozradím...

♥  Jak vkusně sladíte líčení a oblékání, tak aby váš styling působil skvěle jako celek.

♥  Jak lehce ušetříte, když se vyhnete unáhleným nákupům.

♥  Jaké doplňky váš outfit okamžitě oživí.

♥  Jak díky zaručeným rychlovkám vypadat i ve všední den nevšedně.

Čeká vás 120 stran nadupaných informacemi, doplněných o ilustrativní koláže outfitů, které nikde jinde nenajdete.

UŠETŘÍTE ČAS

Čas je nejcennější aktivum, vy už jím nemusíte plýtvat, to nejdůležitější jsem udělala za vás.

PŮJDETE NAJISTO

Už nemusíte testovat pomocí metody pokus-omyl. S touhle praktickou příručkou si prostě vždycky snadno poradíte. Hned a bez zbytečných nervů a stresů.

ZÍSKÁTE TRIKY A PRAKTICKÉ RADY

Předám vám osvědčené triky a tipy stylistů i ty, které jsem pro vás nasbírala a vyzkoušela já sama.

NAČERPÁTE NOVÉ NÁPADY

Můžete se těšit na spoustu inspirace a nových nápadů, jak svůj šatník oživit.

POSÍLÍTE SVOU JISTOTU A SEBEVĚDOMÍ

Když informace z e-booku opravdu převedete do praxe, uvidíte změnu nejen v zrcadle, ale hlavně sama na sobě! Budete se cítit skvěle, a bude to na vás na první pohled znát!

ROZBALÍTE SI SVŮJ DÁREK

K e-booku dostanete jako dárek dva užitečné bonusy, které vám usnadní život.

Udělejte si radost. Odměňte se a zároveň se naučte něco nového!

Dovolte si investovat do sebe, svojí ženské krásy a do své POHODY.

Kolik peněz jste už utratila za špatně vybrané oblečení a za unáhlené nákupy? Kolik tisíc vám teď leží zbytečně ve skříni?

Cena tohoto e-booku je 690 Kč, což je méně než cena jednoho špatně vybraného saka.

Cena, která svou výší odráží množství hodnotných informací, které získáte, a zároveň tak nízká, aby si ji mohla dovolit většina žen, které chtějí v oblékání a svém stylu získat větší jistotu.

S e-bookem KOUZLA OBLÉKÁNÍ navždy ušetříte tisíce.

Získejte praktického průvodce světem sukní, šatů, halenek, kalhot, kabelek a dalších ženských lásek.

Říkáte si, možná později, příště, někdy…?

A PROČ NE PROSTĚ DNES? 😉

Co vám vzkazují jeho čtenářky?

Po e-booku Kouzla oblékání jsem sáhla s velkou zvědavostí. V oblasti oblékání jsou dobré rady k nezaplacení. A musím říct, že e-book se jimi doslova hemží. Hned v úvodu mě povzbudilo ujištění, že to, že nemám ráda a nenosím šaty a sukně, neznamená, že jsem divná 🙂 A ještě víc mě nadchly konkrétní praktické rady o pár stránek dál, jak to zaonačit, abych i tak působila žensky a šik. Fakt parádní vychytávky! Skvělá je také typologie postav, jasná doporučení a řešení a konkrétní ukázky outfitů. Líbily se mi i rady, jak vypadat žensky - rychle a jednoduše. Autorka v e-booku projde všechny důležité oblasti a nezapomněla ani na těhotné maminky. Pomůže i s vytříděním šatníku a líčením. E-book je tak komplexním průvodcem a po přečtení se už žádná z nás nemůže vymlouvat, že nevíme, jak na to být krásná a žádoucí 🙂
Veronika Mašínováveronikamasinova.cz
“Kouzla oblékání” - názov eBooku p. Michaly doslova vystihuje obsah a kúzli s informáciami, aby každá žena sa mohla cítiť žensky a atraktívne a zvýšila tak svoje sebavedomie, ktoré snáď nám všetkým niekedy chýba. Odhalila v ňom základné pravidlá, súvislostí a tiež triky, vďaka ktorým si každá žena môže vytvoriť svoj vlastný štýl a podporí tak prednosti svojej postavy a naopak schová to, čo na sebe nechce zvýrazňovať. Správnymi návodmi čo v skrini nesmie chýbať a ako jednoducho, rýchlo a nevšedne sa žena môže obliecť, sa dá ušetriť čas, energia a tiež peniaze. K správnemu oblečeniu patrí aj dokonalé líčenie a do je základných tajov autorka tiež načrela. Ja osobne som v ňom načerpala veľa cenných informácií. eBook doporučujem každej žene, ktorá chce zažiť nejakú zmenu a nevie ako na to. Naučí vás kombinovať, skúšať a nájdete si svoj jedinečný štýl, čím zostanete sama sebou a predsa “inou.”
Marta Vachowww.martavacho.sk
Tak to je nálož. Super! Jedna výzva za druhou. Musím říci, že chvilkama jsem si říkala, že tohle já nemůžu, tohle není pro mě. Cože? Já a sukně? No, jasně že ano. Krásný ebook, který nám ženám opět hrozně prospěje k přístupu sama k sobě. Cokoli z ebooku, pokud budeme dělat s láskou samy k sobě, je naprosto úžasné. Já mám konečně jasno v tom, jakou mám postavu a co přesně vyházet ze šatníku..takže mi toho moc nezůstane :). Informace o ladění barev, boty-kabelka nebo třeba nahé silonky z DM mě dostaly. No prostě díky za tento návod. Myslím, že předplatné časopisů už není třeba. Už se těším na nákupy s novou inspirací v kapse! Díky.
Ivana Cikánkovárealitní expert, www.ivanacikankova.cz
Míšin eBook jsem přečetla jedním dechem. Patřím mezi ženy, kterým na vzhledu přirozeně záleží a které chtějí nejen dobře vypadat, ale zároveň se prostřednictvím vhodně zvoleného oblečení dobře cítit. Občas mě ale stejně jako ostatní ženy přepadne pocit, že „nemám vlastně co na sebe“. Myslím, že Míša nám, ženám, svým osobitým a názorným způsobem krok za krokem ukazuje, jak se s tímto „šatníkovým“ stresem účinně vypořádat a jak může být opravdu každá žena krásná. Věnujte si tento eBook jako příjemnou investici pro své zdravé sebevědomí a inspiraci, jak správně oblékat právě svůj typ postavy. Naučte se vyzdvihovat správně své přednosti a udělejte si z oblékání hru, kterou si díky Míšiným trikům můžete co nejvíce užít.
Gabriela NácarováExpert na výuku němčiny komunikativní metodou, www.gabrielanacarova.cz

Slíbila jsem vám ještě DÁREK, tak tady je!

K e-booku získáváte navíc ještě tyto dva BONUSY

BONUS #1:

DRESS CODE: Jak se vyznat v základních pojmech?

I když se vám to možná nelíbí, jsou v životě chvíle, kdy se etiketě nevyhnete. Proto vám chci přiblížit základní pojmy, díky kterým se ve světě dress code neztratíte. Pozvánky na společenské akce vás už nerozhodí. 

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS #2:

Aby dlouho vydrželo...

Už jste si někdy zničila oblíbenou halenku nebo sukni? Poradím vám, jak se o oblečení starat tak, aby vám vydrželo co nejdéle takové jako při prvním nákupu.

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.

eBook i BONUSY se mi líbí!

Možná vás to všechno docela láká, ale pořád trochu pochybujete a honí se vám v hlavě různé otázky...

 • Bojím se, jestli změny v šatníku opravdu zvládnu udělat sama.
  V e-booku jsem nejdůležitější oblasti pro váš styling a oblékání popsala jasně a srozumitelně. Nemusíte se bát, že byste to nezvládla. Na stránkách e-booku najdete konkrétní tipy včetně ilustrativních koláží.
 • Přijde mi to dost peněz.
  Kdy jste si naposledy dala opravdu hodnotný dárek sama sobě? Není právě teď příležitost podpořit svoji krásu a sebevědomí? Když se podíváme na to, co si za cenu e-booku koupíte, mohou to být jedny levnější šaty, jedna bota nebo jedny levné džíny. Je to srovnatelná cena s tím, že se NAVŽDY NAUČÍTE triky, které vám v budoucnu ušetří mnohonásobě více peněz, navíc k tomu čas a ještě vám dodají sebevědomí?
 • Informace si můžu najít na internetu zadarmo a sama.
  Ano, jistě, to máte pravdu. Můžete se pustit do hledání desítek článků, abyste dala všechny informace z e-booku dohromady. Ale není přece jen lepší ušetřit čas a mít vše na jednom místě v UCELENÉ PODOBĚ? Navíc jsem u jednotlivých kapitol e-book doplnila kolážemi outfitů, které jsem dělala přímo na míru, takže tyto koláže ani nikde jinde nenajdete.

NAVÍC ZÍSKÁVÁTE 100% ZÁRUKU SPOKOJENOSTI


V e-booku jsem popsala pro váš šik styling to nejdůležitější. Vše, co vám může pomoci získat v oblékání jistotu a nové nápady. A nechci vás zklamat.

Když usoudíte, že e-book pro vás není to pravé, mám pro vás také řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového ani přínosného, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení. 

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Vaše cesta za krásou a sebevědomím nezačíná někdy, až, později...

Vaše cesta za krásou a sebevědomím začíná DNES, PRÁVĚ TEĎ, kliknutím na tlačítko KOUPIT.  🙂

Objevte KOUZLA v oblékání, najděte SVŮJ STYL a podtrhněte svoji jedinečnou krásu! 

Klikněte na tlačítko „Koupit e-book“ a vyplňte objednávkový formulář. e-book obdržíte elektronicky v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Přeji vám, ať je vám tento eBook průvodcem, rádcem a inspirací ve světě halenek, sukní, šatů, doplňků… Ať vám pomůže k šik stylingu!
Michala MěřínskáMake-up Artistka a Stylistka, průvodkyně světem vědomé ženské krásy

Napadly vás dotazy nebo chcete s něčím poradit?

Napište mi na misa@michalamerinska.cz
www.michalamerinska.cz