Dotazník

Vědomá ženská krása není pozlátko ani malichernost. Jsem přesvědčená, že každá žena umí a každá žena se může cítit krásná, když to sama sobě dovolí.

Mým přáním je vám co nejvíce na vaší cestě za krásou pomoci, podpořit vás a ukázat vám směr. Proto mi záleží na tom, abyste v článcích, videích, webinářích i kurzech našly skutečně to, co vás nejvíc zajímá.

Co vás zajímá?
S čím vám můžu poradit?

To jsou otázky, které si často kladu. Tak jsem si řekla, že nejlepší cestou bude, nechat vám prostor, abyste napsaly, to, co vás napadne a našly tak na mých stránkách to, co vás bude zajímat, bavit a bude váš svět dělat krásnějším.

Věnujte prosím 5 minut vyplnění dotazníku na této stránce a napište mi do něj, co vás napadne. Napište myšlenky, které vám skočí do hlavy jako první a necenzurujte. Vyplňte klidně jen část dotazníku, nechávám to jen na vás.

Moc děkuji za každé písmenko, které mi pošlete. ❤

Míša M.

Před vyplněním prosím napište svoji emailovou adresu, bez ní formulář systém neodešle. Děkuji!

Emailová adresa*
Jak to máte s krásou a péčí o sebe?
Co převážně teď ve svém životě děláte?
#1 Jaké tři pochybnosti nebo negativní myšlenky o vaší kráse a vzhledu vás napadají při pohledu do zrcadla nejčastěji? (Napište klidně to, co vás napadne jako první, když nebudou tři, nic se neděje, když jich bude víc, taky je to v pořádku.)
#2 Krása a ženskost: Co cítíte, že byste se ještě potřebovala/chtěla naučit, abyste se sama sobě při pohledu do zrcadla skutečně jako žena líbila?
#3 Spokojenost s vaší pletí a líčením: Jaké vás napadají 3 konkrétní věci, se kterými bych vám mohla poradit v péči o pleť nebo v líčení? (jestli vás nenapadají rovnou 3, napište, co vás napadá 🙂
#4 Styl a oblékání: Co vás nejvíc zajímá s ohledem na váš styl a šatník? Jaké věci vás v oblékání a nakupování oblečení nejčastěji trápí?
#5 Vaše vnitřní krása: Co byste se ještě chtěla dozvědět k tomu, aby vaše vnitřní krása ještě víc zářila?
#6 Ženskost a spokojenost: Kdybyste se mě mohla zeptat na jednu otázku, která souvisí s vaší ženskostí, krásou a spokojeností v životě, a díky které se jako žena budete cítit lépe, jaká to bude?
#7 Co vám nejvíc brání si svoji krásu a péči o sebe skutečně užívat?