REFERENCE

Děkuji za vaše svolení sdílet reference vás, mých úžasných klientek a čtenářek

Vaše spokojenost a radost z mé práce je přesně to, co mě posunuje dopředu. Moc vám všem děkuji za nádhernou energii, kterou mi svými zpětnými vazbami, emaily a zprávami na facebooku dáváte. Jsou pro mě darem a moc si jich vážím.

Míšo, pro mě jsi celá úžasně inspirující ❤️ Obdivuji s jakou elegancí a lehkostí se dokážeš upravit a jaká pozitivní energie z tebe sálá. Ráda sleduji tvé příspěvky na instagramu a velkou inspirací je mi on-line kurz líčení, který jsem si koupila, naučila jsem se díky němu lépe pracovat s líčením a stále se mám co učit 🙂 Takže jen tak dál, skvělá práce!
Denisa Vašourková
Magicky ženská pro mě znamená pocit klidu, podpory individuality a ujištění, že já jsem já. Okolí můžu brát jako inspiraci, jako podporu hledání svého já skrze AHA momenty. Změnila jsem tím úhel pohledu sama k sobě, k mým myšlenkám, s kterými umím lépe pracovat. Tvoření Magicky ženská mi přináší každodenní chvilky k zamyšlení nad informacemi, pomáhá mi zůstat v hektické době v klidu a více si věřit.
Ellinka Kotzmundová
Projekt Magicky ženská pro mě znamená hodně, díky němu jsem se uvnitřnila, psychicky zahojila, každodenní dávka inspirace mě nakopávala, přinesla mi zklidnění, podporu, uvědomění, že jsem krásná taková, jaká jsem. Jsem opravdu ráda, že jsem do toho šla, nelituji ani jedné minuty.
Karolína Janů
Milá Míšo, tvůj projekt sleduji třetím rokem a dostala jsem se k němu díky projektu Ženy ženám. Tvoji knihu jsem si koupila a od té doby se věnuji své pleti s láskou a trpělivostí. Tvoje triky v odívání mi pomohli k barvám a vrstvení oblečení a hlavně jsem se díky tobě zamilovala do sukní a šatů ❤️. Je úžasné jak se dá propojit péče o pleť, oblékání a osobní rozvoj do inspirujícího projektu. Často se mi stane, že otevřu email a tam na mě čeká odkaz na podcast, který zrovna potřebuji slyšet a za to vše moc děkuji. Je mi 45 let a teprve teď objevuji svou ženskou stránku a to díky tobě. A co hlavně předávám vše své dceři a synovi. Děkuji za tvou práci a hodně síly do dalších nápadů.
Martina Vodičková
Milá Míšo, uvědomila jsem si, že nemusím být uhoněná supermanka, která na sebe nemá čas. Změnila jsem přístup k sobě, učím se mít se ráda a nepodléhat negativním myšlenkám a také brzdit neustálého kritika tam uvnitř. Změnila jsem přístup k péči o pleť, k líčení a dokážu si pro sebe najít čas a využít ho tak, jak zrovna potřebuju. Je to úžasný pocit lehkosti a radosti, když se má člověk rád takový jaký je. Tvoje příspěvky mi přináší spoustu inspirace, nápadů a tipů. Skvělé myšlenky a pozitivní energii. Taky se mi líbí, že na rovinu někdy přiznáš, že nemáš svůj den. Působíš velmi lidsky a mile ... Děkuji ti za tvoji práci a za vše, co pro nás děláš 🙂
Tereza Schejbalová
Míšo, přiznám se... dříve jsem Tě sledovala a poslouchala více 🙈 myslím, před tím, než jsem prošla tvým kurzem. Na začátku jsem měla představy... jo ukáže mi, jak se starat o pleť, co používat a jak se oblékat, kde nakupovat... No... A v průběhu kurzu (mimochodem asi jediný kurz, který jsem opravdu pravidelně dělala a pořád sledovala, těšila se na další videa) jsi mě krásně navedla, ze JÁ si dokážu vybrat, poslouchat svou intuici a důvěřovat své volbě. Takže ne, že bych teď Tvé rady a zkušenosti nepotřebovala, ale zkrátka víc věřím v sebe 😘 Nevím, jestli tohle je zrovna dobrá recenze 😅 ale moc dekuju za to, co děláš, líbí se mi Tvůj přímočarý přístup a stručná, jasná formulace problémů bez příkras a hlavně účinné rady, jak z toho kolotoče. Jen tak dál, držím Ti pěsti a ráda Tě v budoucnu podpořím.
Monika Franova
Míšo, projekt Magicky ženská mi před několika lety změnil život a uvědomila jsem si, že mi červená rtěnka fakt sluší!
Martina Šulcová
Uvědomuji si díky Vám, že není špatně se o sebe starat a líbit se. Miluji vaší knihu a mohla bych ji číst pořád dokola a stále se učím.
Ivana Netopilíková
Ahoj Míšo, já tě v první řadě mám moc ráda proto, že říkáš věci bez obalu, takové jaké jsou, dáváš konkrétní rady, které jsou opravdu v životě použitelné, žádné vágní věty typu "buď sama sebou a měj se ráda". Já jsem dost racionální člověk, a nějaké ezo poučky prostě nedokážu v hlavě zpracovat (i když to zní všechno hezky). Jsem tak moc vděčná, že jsem tě našla a odhodlala se přihlásit do kurzu, šla bych do toho kdykoliv znova 😍 Uvědomila jsem si tolik věcí... sice se mi ještě nedaří úplně všechno uvést do praxe, ale alespoň už jsem na dobré cestě 🙂 Taky jsem vytřídila šatník, věnuju teď daleko větší pozornost materiálům a detailům. Moc se mi líbí, že nikomu nevnucuješ určité kosmetické značky, a necháváš ženy samy objevovat, co jim sedí. Děkuju za to, co pro nás děláš.
Soňa Diercks
Vše začalo krásnou knihou... kterou mám stále na očích a ráda se k ní vracím. A co se týká Míšo Vás... jste sympatická žena, dovolím si napsat i naše kamarádka 💗, která nám ostatním ukazuje, že můžeme dokázat cokoliv💗 Nastavujete zrcadlo a je na každé z nás, co tam uvidíme... a co chceme na sobě změnit. Díky za vše.
Ivana Chudá
Kniha aj projekt Magicky ženská sú nadherné a srdcom tvorené. Pomáhajú ženám v každom veku uvedomiť si svoju hodnotu. Mne zrelej žene po 50 priniesli krok za krokom malé zmeny do života. Keď sa to však spočíta je to omnoho viac. Svoje poznatky, od Míše posúvam ďalej. Priateľkám, kolegyniam, nevestám. Za túto úžasnú prácu sa chcem úprimne poďakovať. Prajem veľa šťastia a úspechov projektu Magicky ženská.
Katarina Bukviarova
Mně osobně přijde moc fajn uvědomění si, díky Tobě a Tvým příspěvkům, že aby byla žena magicky ženská, nepotřebuje k tomu nutně trávit hodiny líčením, ale znát pár vychytaných triků 🌻 Nemít přeplněnou skříň, ale umět si poskládat smysluplně šatník, který se dá krásně kombinovat 🌻 Nemusí být dokonalá super žena ve všech směrech, ale tak přiměřeně tou ženskostí pokořenit různé sféry ženského života 🌻... a dál jsem díky Tvým příspěvkům ještě více začala vnímat malé krásné detaily všude kolem nás /doma, ve městě, v přírodě/, malé věci, ze kterých se dá obrovsky dočerpat 🌻 a taky si pravidelně kupuji květiny a dělám si to prostě krásný 🌻 Líbí se mi i ten vědomý přístup 🌻 Děkuji, Míšo
Martina Křenková
Míšu a její projekt Magicky ženská sleduju asi 3 roky a měla jsem možnost projít jak jejími online kurzy, tak se zúčastnit i živého workshopu líčení. Míša má dar předat spoustu cenných informací nenásilnou formou, která vás ale přiměje se zamyslet nejen nad péči o sebe, ale i nad vaším celkový přístupem k sobě samé. Líbí se mi, s jakou přirozeností a elegancí dokáže prezentovat svůj každodenní život a životní postoje a ukazovat nám tak, že krása není něco, na co si uděláme čas 3x do roka, ale může být součástí každého dne, pokud si to dovolíme. Takže, ať už potkáte Míšu naživo nebo online doma v obýváku, myslím, že do zrcadla už se pak na sebe nebudete dívat stejně.
Veronika
Milá Míšo, díky projektu Magicky ženská se mi změnilo vnímání sebe sama, tvoje kniha, tvoje příspěvky a hlavně kurz Magicky ženská ze mě udělaly ženu, která se cítí krásnější, sebevědomější.. Jsem si vědoma své hodnoty a vím, že mám co nabídnout. Mnohem víc se usmívám na svět kolem sebe a usmívám se i uvnitř sebe. Především jsem se naučila být sama se sebou a sama sebou, poslouchat svoje JÁ a mít se ráda. Předtím jsem se pořád srovnávala s ostatními ženami, záviděla jim jejich krásu, úspěchy a sebevědomí a přiznám se, že to se pak odráželo v tom, jak jsem se o nich vyjadřovala a někdy i k nim chovala, nebo jak jsem se na ně dívala a v duchu je soudila. Díky tvému projektu a svému nynějšímu nastavení se i tohle změnilo a dnes se ostatními ženami moc ráda inspiruji a dokážu je ocenit. A vrací se mi to i z okolí, mám kolem sebe mnohem víc pozitivních a milých lidí a občas zaznamenám, že i já jsem inspirací pro někoho jiného. Je to krásný pocit. Ženy by měly držet při sobě, podporovat se vzájemně a radovat se ze svých úspěchů a pokroků.. A díky tvému projektu, milá Míšo, se tohle daří a já ti za to a za sebe ze srdce děkuju.
Marcela Dolejší