Přírodní oleje pro krásu – poklady, které si zamilujete ♥

Co to máš? Na co je to dobrý? Jak se to používá? Tři záhadné lahvičky vzbudily zvědavost, když jsem je vytáhla ze své kosmetické taštičky.

Ty nevíš? No tak to je hned vyzkoušej, umí fakt divy!

Jste zvědavá, co v těch třech lahvičkách bylo?

Poklady přírody, které si doslova zamilujete

Pro mě už dlouho opravdu zázraky, pro jiné možná novinka. Jsou doslova boží, pomohou vám ke kráse pleti i pokožky na těle. A nejen to. Přírodní oleje pro krásu mají spoustu dalších darů, které v péči o sebe oceníte. Zanedlouho zjistíte, že bez nich neuděláte ani krok a stanou se věrným pomocníkem ve vaší koupelně.

Podle mě stojí za to je minimálně vyzkoušet a na vlastní kůži se přesvědčit, co umí. Je toho totiž víc, než dost. Vaši krásu vystřelí doslova do výšin. Ani prsty na rukou vám nebudou stačit, když se rozhodnete jejich pozitivní účinky spočítat.

Pusťte si proto video, které jsem pro vás natočila. To nejdůležitější o třech přírodních olejích pro krásu jsem vám shrnula do pěti minut.

Video si pusťte kliknutím na obrázek:

Ukážu vám tři přírodní oleje pro krásu, které dokážou divy. Nejen s vaší pletí. Sama je používám hodně často a nemůžu si je vynachválit. Cítím se po nich skvěle.

Jak v péči o pleť a o krásu využívat sílu přírody a její zázraky?

Mnohé z vás hledáte pro svoji pleť a svoji krásu to nejlepší a chcete používat jen přírodní produkty. Dostávám na toto téma emaily a dotazy na facebookové stránce Magicky ženská. A když jsem viděla, jakou zvědavost vzbudila jedná velká a dvě malé lahvičky, šla jsem do akce. Jděte do ní taky a dokoukejte video do konce.

Tři přírodní oleje – poklady přírody, na které nedám dopustit

Před pěti lety jsem těchto pokladech přírody ani netušila. Znala jsem jen oleje na smažení a maximálně jsem používala olivový olej do salátů a na vlasy. Ale oleje pro krásu? Kdepak! Myslela jsem si, že po nich budu vypadat jak mastný bramborák.

A dnes? Totální zvrat! Jsem přesvědčená, že by tyto tři přírodní oleje by neměly chybět v koupelně žádné ženy. Vyberte si alespoň jeden z nich a zkuste jej. Vsadím se, že vaši pokožce udělá dobře.

prirodni oleje pro krasu 1

Jsou výborné pro péči o pleť, o tělo, o vlasy i o vaši vnitřní krásu

Díky těmto třem přírodním olejům se

  • budete cítit skvěle a úžasně
  • vaše pokožka bude jemná a vláčná a bude nádherně vonět
  • dopřejete vaší pleti hloubkovou hydrataci
  • zpomalíte stárnutí
  • využijete jej i v péči o vlasy a nehty
  • vaše líčení bude vypadat jemně a přirozeně, protože jeho základem je právě dokonalá pleť
  • péče o sebe vás bude jednoduše bavit

a mohla bych pokračovat dál a dál…

Ale víte co?

Nejlepší bude, když přírodní oleje pro krásu vyzkoušíte na vlastní kůži. Mrkněte se na video výš a jděte do akce. Budu se těšit na vaše zkušenosti, určitě se o ně podělte! A jestli už je používáte a máte další tipy, tak šup s nimi do komentářů!

 

PS: Taky si nezapomeňte zdarma stáhnout další tipy, které vaší kráse dodají šmrnc ►►

 

 

 

 

 

Michala Měřínská

Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Jsem maminka jednoho malého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy.

Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provedu ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Napsala jsem pro ženy také eBook Dokonalé líčení krok za krokem a eBook o Kouzlech oblékání. Články a inspiraci k ženské kráse najdete i na blogu Magicky ženská.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou, pochopila jsem, že je to s péčí o sebe v roli maminky trošku jinak, než dřív. Jak o sebe vědomě pečovat i s dětmi za zády učím maminky v online kurzu Magicky ženská maminka

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře