Milá Míšo, ještě jednou Vám velmi děkuji za příjemné setkání nad mým šatníkem :-).

Inspirovala jste mě k novému pohledu na sebe sama, svou ženskost a její projev zevnitř ven..projev svého já :-). Moc děkuji za praktické rady jak v oblékání, kombinování materiálů i barev, tak za návod na rychlé, ale zároveň pěkné líčení "na míru" pro mě :-).

Také velmi oceňuji Vámi perfektně vypracovaný přehled, který jste mi po naší konzultaci zaslala, díky kterému se mohu k Vaší inspiraci a radám kdykoli vrátit. Jsem ráda, že jsem Vás mohla osobně poznat. Přeji Vám ať se Vám ve Vaší práci daří co nejlépe.

Petra Kostkováwww.petrakostkova.cz

#1 REVIZE ŠATNÍKU
Společně zrevidujeme váš šatník a najdeme nové kombinace outfitů, které vám sluší

Při revizi šatníků společně projdeme kousek po kousku, který ve skříni máte. Vyřadíme, co vám nesedí a zkombinujeme oblečení tak, aby vašemu osobnímu stylu sedělo a podpořilo vaši výjimečnost a krásu.

Zaměříme se i na sílu doplňků a zkombinujeme od bot, kabelek až po šperky. Vytvořené kombinace outfitů společně vyfotíme, ať se k nim můžete v klidu vracet.

Těším se, až vám prozradím praxí vyzkoušené triky, které využijete před zrcadlem každé ráno. Oblékání pro vás bude ženskou hrou, kterou si budete skutečně užívat!

Revize šatníku probíhá u vás doma, kde máte pohodlí. 
Cena za 3 hodinovou konzultaci je 2500 Kč.

#2 ASISTENCE PŘI NÁKUPECH
Společně nakoupíme nové kousky do vaší skříně tak, aby vám skutečně skvěle sedly

Máte pocit, že vašemu šatníku stále něco chybí?
Zjistila jste, že je pro vás obtížné při nákupech najít oblečení, které vám sedí, hodí se k vašemu stylu a  typu postavy?
Utrácíte za oblečení, které následně nenosíte?

Pojďme nakupovat společně, uvidíte, že vybereme skvělé kousky i tam, kde to nečekáte!

Naučím vás efektivně kupovat oblečení tak, aby sedlo do vašeho stylu a bylo kombinovatelné se zbytkem vašeho šatníku. Ušetříte nejen peníze, ale i čas.

Nákupy probíhají ve společně vybrané obchodním centru v Praze (popřípadě po domluvě v Brně). Předem si popovídáme o vašich představách i o tom, kolik do nového oblečení chcete investovat. A pak se vydáme na společný lov! Věřte mi, bude vás to bavit! 🙂

Kolik zaplatíte? Za svůj čas, asistenci a poradentsví si účtuji 800 Kč za hodinu. Minimální doba, abychom skutečně našly to pravé ořechové, jsou 3 hodiny. Pak už záleží jen na vás, jak dlouhé nákupy si chcete užít.