Objednávka eBooku i s bonusy

se speciálním dárkem

Ano, objednávám si eBook se speciálním dárkem a těším se, že mi pomůže:

 • ZÍSKAT PRAXÍ VYZKOUŠENÉ TIPY
  a začít si díky nim užívat líčení a oblékání v každodenním životě.
 • CÍTIT SE VÍC ŽENSKY
  a užívat si pocit, že mi to skutečně sluší.
 • VÍC NA SEBE MYSLET I V MALIČKOSTECH
  a každý den si najít pro sebe chvilku.
 • ZBYTEČNĚ NEUTRÁCET A UŠETŘIT PENÍZE
  a věnovat ušetřené peníze za zbytečná malovátka nebo oblečení něčemu jinému, co mi udělá radost.

V objednávkovém formuláři si teď vyberte, zda si přejete eBook Dokonalé líčení krok za krokem za cenu 490 Kč (18 EUR), nebo eBook Kouzla oblékání aneb to nejdůležitější pro váš šik styling  za 490 Kč (18 EUR)
nebo rovnou můžete vybrat rovnou oba.

Nezapomeňte vyplnit a pečlivě překontrolovat své údaje, především emailovou adresu, na kterou chcete eBook ve formátu pdf a Bonusy zaslat.

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Ať je pro vás péče o sebe a cesta za krásou jen a jen radostí!

Pokud Vás obsah neosloví, nabízím GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Stačí mi napsat do čtrnácti dnů od zakoupení a já Vám bez dotazů pošlu peníze zpět.

Wow, nádhera. Přesně taková knížka scházela na trhu. Opravdu hodnotné informace v péči o pleť, které by každá žena měla znát. Moc děkuji za to, že jsem poznala svoji pleť, jak o ni pečovat a nové tipy k líčení. V mládí si člověk totiž vůbec neuvědomuje, jak pečovat o pleť a ve stáří to potom dohání, ale to už je hodně pozdě. Proto tuto knihu musíte mít, každá z vás se v ní najde.
Růžena Nekudová
Očekávala jsem návod na dokonalé líčení, ale dostala jsem mnohem více. Tento eBook je skvělý a ucelený návod, díky kterému jsem získala spoustu dalších výborných rad a tipů. eBook doporučuji VŠEM ženám, které chtějí znát to tajemství dokonalého líčení. Já už ho díky této knize znám! Autorce vřelé díky!
Jaromíra Bednářová
Tak to je nálož. Super! Jedna výzva za druhou. Musím říci, že chvilkama jsem si říkala, že tohle já nemůžu, tohle není pro mě. Cože? Já a sukně? No, jasně že ano. Krásný ebook, který nám ženám opět hrozně prospěje k přístupu sama k sobě. Cokoli z ebooku, pokud budeme dělat s láskou samy k sobě, je naprosto úžasné. Já mám konečně jasno v tom, jakou mám postavu a co přesně vyházet ze šatníku..takže mi toho moc nezůstane :). Informace o ladění barev, boty-kabelka nebo třeba nahé silonky z DM mě dostaly. No prostě díky za tento návod. Myslím, že předplatné časopisů už není třeba. Už se těším na nákupy s novou inspirací v kapse! Díky.
Ivana Cikánková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na misa@michalamerinska.cz

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.