Míšu znám již několik let, a právě ji jsem si vybrala pro svůj svatební den. Nejenom, že Míša krásně líčí a přizpůsobí make-up přesně vašim potřebám, ale moc oceňuji i její profesionální přístup, a to zejména komunikace, přesnost a to, že během svatebního dopoledne vytvořila skvělou atmosféru a já jsem si svůj den užívala. Líčení mi bez problémů vydrželo celých 19 hodin, než jsem šla spát. Nemám co vytknout, vše bylo dokonalé

Petra Š.

Když fotím profesní fotky na web jsem ráda, když si klineti/ky objednají vizážistku na fotomake-up, na fotkách je to pak nesmírně znát. Spolupracuji s Michalou Měřínskou a vždycky ji moc ráda pozoruji při její práci - Míša zkrátka ví/cítí, co komu sedne, její práce je čistá a profesionální. Děkuju, že jsme se potkaly.

Kateřinawww.fotimslaskou.cz

Milá Míšo, chci ještě jednou poděkovat za pondělní líčení. Dnes mi přišly fotky, a ačkoli jsem se bála, že se nalíčená nepoznám, jsou opravdu skvělé. Prokoukla jsem, ale jsem to pořád já. Je vidět, že moc dobře víš, co děláš. A navíc to bylo i příjemný 🙂 Ještě jednou díky a myslím, že se časem odhodlám k nějaké té konzultaci.

Zuzka B.

#1 FOTO MAKE-UP
Před fotoaparátem budete zářit, podtrhneme líčením vaši přirozenou krásu

Chystáte se do ateliéru za profi fotografem a tušíte, že na fotkách je potřeba víc než řasenka a lesk na rty?

Jasně! Pokud se těšíte na focení s bříškem, budoir focení, fotky s dětmi nebo pokud spouštíte nový web a investujete do profi fotek, rozhodně se vyplatí myslet na detaily. Díky líčení vás na fotkách skutečně rozzářím, budete vypadat skvěle a přirozeně.

Cena foto makeupu se pohybuje od 1000 Kč, záleží na detailech a vašich požadavcích, cenu dořešíme telefonicky před tím, než se potkáme.

#2 SVATEBNÍ LÍČENÍ
Ve váš svatební den budete i díky líčení nezapomenutelná. 

Čeká vás jeden z nejkrásnějších dní v roce? Plánujete, půjčujete šaty, řešíte svatební hosty a oznámení? Myslete hlavně na sebe a na to, že se v tento den rozhodně necháte opečovat. A nejen to, na svatbě prostě musí make-up skvěle sednout, rozzářit vás a vypadat přesto přirozeně.

Proto před samotným dnem D uděláme zkoušku a promyslíme všechny detaily. Na svatbu za vámi dojedu podle dohody.

Budeme myslet i na vaši maminku a maminku ženicha, na družičky i ségru. Po dohodě je na váš velký den nalíčím taky.

Cenu účtuji zvlášť za zkoušku, za svatební líčení i za líčení svatebních hostů. Pokud je potřeba dojet mimo Prahu, účtuji i dopravné. Detaily dohodneme telefonicky, takže se teď netrapte za kolik a napište mi.

#3 PRAKTICKÉ WORKSHOPY LÍČENÍ
Osobní péče a triky v líčení šité na míru

Máte pocit, že se líčíte pořád stejně a není to nějak ono? Máte ráda ženské sdílení a zároveň individuální přístup, když se něco  nového chcete naučit? Nebo máte pocit, že vaše kosmetická taštička zeje prázdnotou? Děsí vás nákup líčidel, protože zkrátka netušíte, jak na to? 

Je to v pohodě, jsem tu pro vás.

Na praktických workshopech líčení si společně kážeme denní líčení, které vám skutečně sedne. Budete mít dostatek prostoru na všechny otázky, vše si sama vyzkoušíte. 

Získejte jistotu a buďte sama sobě vizážistkou celý život!

Chcete někomu kurz darovat? Krásný nápad, jste skvělá! Napište mi, maminka, ségra nebo kamarádka budou mít skutečně radost.

Pokud máte o kurz zájem, napište mi email na misa@michalamerinska.cz a já Vám zašlu informaci o termínech. Kurzy probíhají v Praze.