VIDEO: Jak dlouho se ráno líčíte?

Ráno. Pro mnohé jedna z nejnáročnějších částí dne. Místo, abychom se věnovaly v poklidu samy sobě a našim ranním rituálům, běháme po bytě, v rychlosti řešíme snídani, co oblečeme na sebe, balíme svačiny pro děti, kontrolujeme, jestli máme sbalené na pracovní den všechno a na líčení fakt zbývá maximálně 5 minut.

Jak dlouho se ráno líčíte vy? Běháte ráno po bytě a nevíte kde vám hlava stojí? A na líčení už opravdu nezbývá čas? Tak se inspirujte ve videu plném praktických rad a tipů. Zjistíte, co ve vaší ranní pětiminutovce líčení nesmí chybět.

Podívejte se na 30 minut inspirace, tipů a triků ve videu věnovanému praktickým otázkám v líčení a péči o pleť. Natočila jsem jej ve spolupráci s Danou-Sofií v projektu Cesty vášně.

Co vás ve videu čeká a co si odnesete?

  • Praktické rady k ranní pětiminutovce líčení aneb co rozhodně i v ranním spěchu nevynechat
  • Jak o svoji pleť pečovat jednoduše
  • Jak na péči o pleť v premenstruační fázi
  • Jak na večerní líčení
  • ​A navíc taky jedna inspirace k dětskému líčení, které můžete využít pro rodinné oslavy, karnevaly nebo jen tak pro radost.

Video spustíte kliknutím na tento odkaz nebo na obrázek.

Michala Merinska Cesty vasne

Líčení pro vás nemusí být každé ráno otrava, stačí si opravdu navyknout na základy a naučit se pár triků přesně, pro váš typ obličeje. A bude to pro vás hračka!

 

Děkuji vám, že vám na sobě záleží. Ať je pro vás péče o pleť i líčení za všech okolností radostí ♥

Michala Měřínská

Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Jsem maminka jednoho malého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy.

Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provedu ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Napsala jsem pro ženy také eBook Dokonalé líčení krok za krokem a eBook o Kouzlech oblékání. Články a inspiraci k ženské kráse najdete i na blogu Magicky ženská.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou, pochopila jsem, že je to s péčí o sebe v roli maminky trošku jinak, než dřív. Jak o sebe vědomě pečovat i s dětmi za zády učím maminky v online kurzu Magicky ženská maminka

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře