Chcete se konečně naučit přesné postupy, jak díky líčení podtrhnout svoji přirozenou krásu a vypadat skvěle za jakýchkoli okolností ?

A to vše za pouhých pár minut?

Máte pocit, že je vaše líčení pořád stejné a bojíte se změn?

Umíte se opravdu pěkně a rychle nalíčit, aby vynikla vaše přirozená krása?

Už nechcete zbytečně ztrácet čas a navíc utrácet za produkty k líčení, které nakonec nevyužíváte?

Pokud patříte k ženám, kterým na sobě a své kráse záleží, jistě tušíte, že díky líčení je možné cítit se sebevědoměji a být upravená za jakýchkoli okolností. Nejspíš také tušíte, že díky líčení můžete nechat vyniknout vaši přirozenou krásu a mít ze sebe opravdu dobrý pocit. Cítíte, že líčení může podtrhnout rysy, které dělají váš obličej jedinečným. A to vše můžete zvládnout velmi efektivně a rychle.

Možná si právě myslíte, že tohle zvládnout sama bez pomoci vizážistky nemůžete...

Pak jste na velkém omylu a tyto řádky jsou právě pro vás. Hned vám řeknu proč.

Ano, líčení nás nikdo ve škole neučil. Většinu věcí jsme se v dobré víře naučily od maminek, z různých článků v časopisech nebo jen tak metodou pokus - omyl.

A tak jsme si v líčení udělaly svoje návyky a stereotypy,  které nám ne vždy tak úplně lichotí.

Byla jsem na tom podobně. Ještě před několika lety jsem se ráno před zrcadlem rozčilovala a péče o pleť pro mě byla nezbytnou nutností. I když líčení a barvy miluji od malička, svoji vášeň jsem objevila před dvěma lety. Make-upu a líčení jsem se začala věnovat profesionálně, začala jej studovat. Naprosto jsem změnila svoje denní rituály a návyky. 

Naučila jsem se, jak z líčení udělat radost a zábavu. A dnes se cítím SKVĚLE!

Díky spoustě osobních konzultací jsem zjistila, že my ženy řešíme velmi podobné otázky. Všechny chceme vypadat skvěle a líbit se samy sobě i okolí.

A když jsem ženám na osobních schůzkách ukázala tu správnou a jednoduchou cestu, poznaly rozdíl v zrcadle nejen ony samy, ale i ostatní. A v neposlední řadě také peněženka a časový rozvrh. Líčení se pro ně stalo jednodušší a zábavnější.

Michala Měřínská, průvodkyně na cestě za ženskou krásou

Dobrá zpráva je, že totéž dokážete i VY, když budete vědět, jak na to!

Donedávna bylo jediným řešením přečíst tuny článků v časopisech o kráse, prolouskat se několika set stránkovými knihami nebo zajít na osobní konzultaci.

Ale teď pro vás mám komplexní lekci líčení, kterou jste si kdy dopřála.

Mám velkou radost, že vám v eBooku

 

DOKONALÉ LÍČENÍ KROK ZA KROKEM

 

mohu předat nejen komplexní teoretický základ péče o pleť a líčení, ale hlavně praktické rady a tipy, které vám ulehčí život.

Na stránkách eBooku získáte všechny informace v ucelené a jednotné formě.

Co se v eBooku dozvíte?

 • Co je tajemstvím úspěchu přirozeného a krásného líčení.
 • Jak je důležitá sebeláska a péče.
 • Jak získat dokonalý přehled v zrcadle.
 • Kdo jsou dokonalí pomocníci v líčení a jak se o ně starat.
 • Detaily, jak si poradit s líčením jednotlivých částí obličeje přesně podle vašich potřeb.
 • Inspirativní návody pro líčení na den i noc.
 • Praktické tipy k líčení za 5 minut a také tipy, na co si dát při líčení pozor pokud nosíte brýle.

Na co se můžete těšit konkrétně?

Jak se starat o svoji pleť aby vypadala dlouho skvěle?

Klíčem k dokonalému líčení je dokonalá pleť. Zjistíte, co vše do péče o pleť patří. Díky jednoduchým krokům bude vaše pleť každý den zářit a okolí si všimne změny.

Jaký typ pleti máte a co vaši pleť rozzáří?

Zjistíte, jaký typ pleti máte a co vaše pleť přesně potřebuje. Dozvíte se, čeho se u své pleti vyvarovat a co jsou naopak přípravky vhodné právě pro vás. Ušetříte si zbytečné trápení před zrcadlem.

Jaký máte tvar obličeje a co vám bude nejvíce slušet?

Zjistíte, jak efektivně obličej stínovat tak, aby vynikly vaše jedinečné rysy. Naučíte se, jak vést tahy štětcem rychle a efektivně tam, kde je přesně potřebujete.

Jaké jsou konkrétní triky pro líčení očí, rtů, tváří nebo obočí? Naučíte se jednoduše kouzlit!

Zjistíte, jak správně nanést make-up, jaké volit odstíny na tvář, jak vhodně upravit řasy, barvy očních stínů nebo jak zdůraznit rty, aby vynikla jedinečnost vašeho obličeje. A to díky několika zaručeným tipům.

Odhalíte nejčastější chyby v líčení, které už nemusíte opakovat.

Zjistíte, co jsou nejčastější chyby a mýty v líčení a dostanete do ruky řadu praktických tipů, jak se chybám vyvarovat. Díky tomu ušetříte nejen čas, ale i peníze.

Jednoduché návody, podle kterých vše hravě zvládnete!

Jak nalíčit dokonalé linky, jak se nalíčit během 5ti minut nebo jak použít kleštičky na řasy. Nejen tyto návody vám ušetří čas a nervy. Líčení pro vás bude už jen zábavou.

Cena tohoto eBooku je 690 Kč. Původně jsem tyto informace nechtěla dávat dále. Samotné mi trvalo téměř dva roky, než jsem si našla jednoduchý, rychlý a efektivní systém líčení, který mi pomohl nejen cítit se skvěle, ale ušetřil i spoustu času a peněz. Prošla jsem řadou kurzů a zaplatila za vzdělání od těch nejlepších, kteří se líčení a sebe-poznání věnují.

Z počátku jsem tyto informace chtěla předávat pouze formou osobních konzultací. Ale když jsem viděla nadšené reakce žen, se kterými se potkávám, řekla jsem si, že si VŠECHNY zasloužíme cítit se a vypadat skvěle. A na to moje časová kapacita nestačí. Proto vznikl tento velmi praktický eBook.

Jako Make-up Artistka a vášnivá milovnice líčení a barev vím, že:

 • Líčení může být naprosto přirozenou záležitostí k podtrhnutí vaší přirozené krásy.
 • Díky správné péči o pleť a líčení se budete cítit sebevědoměji a budete upravená za jakýchkoli okolností.
 • Z líčení může mít každá z nás dobrý pocit.
 • Díky líčení ukážete několik různých tváří, které v sobě každá žena skrývá – od romantické krásky po svůdnou milenku nebo dračici. Stačí si jen vybrat, jakou tvář světu chcete ukázat.
 • Líčení jednoduše podtrhne ty rysy, které dělají náš obličej jedinečným.
 • Líčení nemusí zabrat hodiny času, krásně nalíčená můžete být i za 5 minut.
 • Přirozeně nalíčené ženy se cítí sebevědoměji a spokojeněji samy se sebou. Díky tomu rozdávají svoji spokojenost i okolnímu světu.

Ale v praxi jsem zjistila, na jak velkém jsem omylu, když si myslím, že tohle už všechny ženy znají. 

Proto jsem pro vás připravila kuchařku plnou praktických návodů, rad a triků, díky kterým se vaše přirozená krása rozzáří.

Vydejte se na cestu se mnou.

Tento eBook je podrobnou KUCHAŘKOU VE SVĚTĚ LÍČENÍ. Pokud se už jednou pro vždy chcete zbavit zlozvyků v líčení a chcete, aby se pro vás líčení stalo radostí, klikněte na tlačítko Koupit eBook a pusťte se do čtení. Vyberte si svoji cestu ke kráse a líčení si zamilujte.

Kladete si otázku, zda se vám tato investice do vaší krásy a sebevědomí vyplatí? Je 690 Kč za tento eBook hodně nebo není?

 Zjistila jsem, že naučit se jakékoli věci správně, se vyplácí. Ušetřila jsem spoustu času, peněz za nepotřebné kosmetické produkty i starostí s tím, co mi opravdu sluší. 

A buďme k sobě upřímné, podle čeho nás okolí na první pohled hodnotí? 

Pouhých 20 vteřin stačí na to, abyste na okolí udělala PRVNÍ DOJEM. Pouhých 20 vteřin stačí na to, aby si okolí udělalo první „škatulku“ do které nás zařadí. Vymanit se z této škatulky a zařadit se do jiné, pak někdy může trvat hodně dlouho.

A právě krása vaší pleti a líčení patří k tomu, co vaše okolí vidí jako první. Zamyslete se nad tím, co o sobě na první pohled svému okolí chcete říct VY. Do své krásy a sebevědomí se rozhodně investovat vyplatí.

 

Představte si, jaké by bylo přestat se stresovat u zrcadla a trápit se myšlenkami, zda mi to sluší čí nikoli.

Každé ráno se vzbudit a během 5 ti minut a jednoduše díky líčení rozzářit svůj obličej.

Vědět přesně, jaké barvy vám sluší a jak si správně nanést make-up. Jak se líbit sama sobě a na první pohled zaujmout okolí.

A to vše za velmi krátkou dobu a bez zbytečného stresu.

 

První desítky eBooků už mají sve majitelky a tohle vám vzkazují:

Wow, nádhera. Přesně taková knížka scházela na trhu. Opravdu hodnotné informace v péči o pleť, které by každá žena měla znát. Moc děkuji za to, že jsem poznala svoji pleť, jak o ni pečovat a nové tipy k líčení. V mládí si člověk totiž vůbec neuvědomuje, jak pečovat o pleť a ve stáří to potom dohání, ale to už je hodně pozdě. Proto tuto knihu musíte mít, každá z vás se v ní najde.
Růžena Nekudováautorka eBooku Nekopíruj kopie, jsi originál, www.ruzenanekudova.cz
Z ebooku jsem naprosto nadšená!!! Mně trvalo měsíce, než jsem si dala dohromady tolik informací a Ty je takhle krásně "servíruješ" 🙂 Pro ženy, které se chtějí naučit líčit je to obrovská zkratka. A taková encyklopedie líčení 🙂 Klobouk dolů. Myslela jsem, že budu číst jeden z mnoha letem - světem návodů na líčení. Mýlila jsem se! Dokonalé líčení krok za krokem je kosmetická eBible, kterou by každá žena měla mít na svém nočním eStolku a pravidelně v ní listovat. Já tedy budu!
Klaudie Fachinelliautorka projektu www.cestykditeti.cz
eBook bych doporučila všem dívkám, které s líčením začínají a ženám, které se chtějí o líčení dozvědět vše na jednom místě. Je psaný velmi čtivě, máte pocit, že s Vámi autorka sedí u stolu a vše Vám příjemně a lidsky popisuje. Líbí se mi, že je to i o přístupu k sobě, o poznání svého druhu pleti, tvaru obličeje, očí.... takže jsem se dozvěděla mnohem více, než jsem čekala. Díky!
Lucie LebduškováAutorka projektu Čekala jsem miminko, klinická psycholožka, psychoterapeutka a hypnoterapeutka
Škoda, že nezačínám s líčením a péčí o pleť. Ušetřila bych si mnoho peněz a vyrážek. Tolik praktických rad v kostce mě opravdu překvapilo. A to vím docela hodně. Moje AHA jsou barevné rtěnky. Svoje obavy odkládám, jdu do nich. Díky!
Ivana CikánkováRealitní expert, www.ivanacikankova.cz
Očekávala jsem návod na dokonalé líčení, ale dostala jsem mnohem více. Tento eBook je skvělý a ucelený návod, díky kterému jsem získala spoustu dalších výborných rad a tipů. eBook doporučuji VŠEM ženám, které chtějí znát to tajemství dokonalého líčení. Já už ho díky této knize znám! Autorce vřelé díky!
Jaromíra Bednářováwww.skolazvesela.cz
Teším sa, že som majiteľkou tohto inšpirujúceho ebooku a odporúčam ho aj vám. Na jeho stránkach som objavila zaujímavé tipy a postupy, ktoré vylepšili moje znalosti o tom ako sa nalíčiť. Uvedomila som si, že pekne sa namaľovať zvládnem aj sama. Pomocou obrázkou som pochopila jednoduché triky, ako zakryť nedostatky a vytvotiť pekný make-up.
Anna Gorčáková
Ebook předčil mé očekávání. Popravdě jsem si nedovedla vůbec představit, jak mi může někdo poradit s líčením " na dálku", prostřednictvím knihy. Tento ebook by měl povinně patřit do základní knihovničky všech žen bez rozdílu věku, víry, vzdělání... Zkrátka všech žen, které se chtějí líbit. A to chceme přece všechny! I když jsme už ( jako já) ve věku babiček a táhne nám neúprosně na 6. desetiletí 🙂
Lenka Bílková

Co společně s eBookem získáte navíc?

NEZŮSTANE POUZE U eBOOKU!

 Chci vás na cestě za krásou podpořit opravdu maximálně.  A musím říct, že jsem nadšená z toho, jaké BONUSY jsem pro vás připravila.

Takže co společně s koupí eBooku získáte?

BONUS 1:

Praktický FOTO NÁVOD na jednoduché ranní líčení

Nechte se vést krok za krokem podle fotografií ranní pětiminutovkou líčení.

Přesně krok za krokem pochopíte, na co v ranním líčení myslet, abyste každý den vypadala upraveně, ale zároveň netrávila před zrcadlem hodiny času. Prostě efektivně a rychle! Ukážu vám sama na sobě jednotlivé kroky. Stačí je jen zopakovat.

Bonus v hodnotě 149 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS 2:

Praktický návod jak zjistit TVAR vašeho obličeje

Tvar obličeje je mnohdy hádanka. Připravila jsem pro vás návod, jak se lépe zorientovat. 

Zároveň jsem přidala malé triky, co vám bude slušet za účes. Nejen líčení dokáže podtrhnout vaši krásu!

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS 3:

Jednoduchý test pro zjištění vašeho TYPU PLETI

Znalost typu pleti je základem pro správnou péči o pleť a pro dokonalé líčení. Projděte si několik otázek a ujistěte se, že víte, jaký typ pleti je ten váš!

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.

BONUS 4:

Osobní checklist NOVÝCH NÁVYKŮ v péči o pleť a líčení na 21 dní

Naučit se nové návyky v péči o pleť a líčení může chvilku trvat. Ale když půjdete do AKCE a vydržíte 21 dní, máte téměř vyhráno!

Připravila jsem pro vás osobní checklist, díky kterému budete každý den myslet na všechno. Pusťte se do toho!

Bonus v hodnotě 99 Kč získáváte ZDARMA.

eBook i BONUSY se mi líbí!

Chci do své krásy investovat.

Stále váháte, zda se vám investice vyplatí? Jen pro srovnání, co za cenu eBooku standardně získáte. Hodinová sazba osobní konzultace u vizážistky se běžně pohybuje okolo 500 Kč za hodinu. Necháte-li se nalíčit na denní líčení, zaplatíte běžně minimálně 500 Kč. Líčení na večerní příležitosti pak stojí od 700 Kč více. Tento eBook máte navždy a ušetříte díky němu spoustu času i peněz. Navíc se budete každý den cítit spokojenější a přitažlivější.

Nebo se podívejme, co jiného si za 690 Kč můžete koupit. Jednu koženkovou kabelku, večeři pro dva ve vaší oblíbené restauraci, půlku zázračného krému na krásu z reklamy nebo necelý pár krásných kožených lodiček.

Jsou toto investice, které vám NAVŽDY pomohou rozzářit se, být sebevědomá a líbit se sama sobě?

Navíc máte ode mě 100% záruku spokojenosti!

Do eBooku jsem napsala vše, co potřebujete vědět pro dokonalé líčení a podtržení vaší přirozené krásy. Kdybyste náhodou zjistila, že eBook pro Vás není to pravé, mám pro Vás také řešení. Nabízím Vám garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro Vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového, napíšete mi a já vám bez otázek vrátím cenu eBooku v plné výši zpět. 

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Přestaňte váhat a pojďte do toho. Nic neriskujete, máte záruku spokojenosti.

Klikněte na tlačítko Koupit eBook a vydejte se na cestu za svojí KRÁSOU a SEBEVĚDOMÍM. S radostí vás na cestě provedu.

Klikněte na tlačítko "Koupit ebook" a vyplňte objednávkový formulář. eBook obdržíte elektronicky v pdf poté, co se objeví úhrada na mém účtu.

Začněte si užívat dokonalé líčení s radostí!

Přeji vám, ať se pro vás péče o pleť i líčení každý den zábavou a radostí!

Michala Měřínská, průvodkyně na cestě za ženskou krásou

Make-up Artist & Stylist