Dělá mi to naschvál?!

Je mi osmnáct a stojím před zrcadlem. Do očí se mi hrnou slzy vzteku.

„Já se toho snad nezbavím! To mi snad dělá naschvál! Vždyť mě čeká rande… A s tím mega beďarem na bradě vypadám fakt děsně, vždyť to ani nezamaskuju!”

Vždycky, když o něco v mým životě šlo, moje pleť mě zradila. Klidně přes noc vytvořila na mém obličeji něco, z čeho jsem vůbec neměla radost. Pupínky, boláky, fleky. Vztek se mnou cloumal! Ať šlo o rande, státnice, pracovní pohovor nebo první schůzku s klientem.

Co mám ještě dělat?

Neměla jsem ji za to ráda a byla jsem na ni fakt dlouho naštvaná. Nesnášela jsem ty pohledy do zrcadla, při kterých mě napadala jediná myšlenka: „Ach jo, už zase?!“

Trvalo to do mých třiceti. Někdy jsem brečela, jindy jen tak nadávala, někdy si připadala totálně marně. Měla jsem pocit, že pro pleť dělám hodně, ale výsledky nebyly vidět.

Než jsem pochopila, že mi v péči o pleť chybí nejen správný systém, ale hlavně správný základ a informace o tom, jak pleť funguje skutečně z hloubky, trvalo to dlouho. Moje cesta k pěkné a zdravé pleti, které rozumím a chápu ji, byla fakt klikatá.

Ale NAŠLA JSEM JI! A na ní taky 7 zásadních tajemství, bez kterých péče o pleť nefunguje.

Vím, že i vy víte, že pěkná a zdravá pleť je pro ženu jednou z neoddělitelných součástí vědomé ženské krásy. Bez ní se sebevědomí i duše ženy trápí. Proto s vámi chci svoji cestu sdílet.

O mé cestě a o nacházení tajemství péče o pleť

píšu v tomto mini ebooku zdarma. Je to čtení tak na 10 minut, stačí kliknout a e-book se stáhne do vašeho počítače nebo telefonu. Nemusíte zadávat email ani svoje jméno, jen klikněte a vydejte se cestu.

V mém příběhu vás kromě inspirace čeká 7 zásadních tajemství, které v péči o pleť musí pochopit každá žena, která touží mít pěknou a zdravou pleť. Jste to i vy? 

Přemýšlíte a hledáte cesty, jak o svoji pleť konečně správně a s láskou pečovat?

Každý týden dostávám emaily s otázkami, co vás na pleti trápí, jak začít, jak se zbavit pupínků, jestli používat krém nebo olej, na co je sérum nebo jak udělat v péči o pleť změnu a konečně vidět a cítit výsledky. Možná jste mi i vy takový dotaz mailem poslala. A možná ne, ale v hlavě tyto otázky máte.

Nebo patříte ke skupině žen, která s pletí zase tak výrazné problémy nemá, ale třicítka nebo čtyřicítka je na krku, čím dál víc si uvědomujete přibývající věk a cítíte, že teď je ten nejvyšší čas pro svoji pleť začít něco dělat, aby vypadala pěkně i za dalších pár let.

Jenže nevíte, jak na to. Možná jste tuto obavu ještě nikomu nepřiznala. Možná i sama před sebou děláte, že to tak není. Ale uvnitř ve skrytu duše víte, že pravda je jinde.

Dotazy, které dostávám ohledně péče o pleť, jsou skutečně různé. Ale mají společnou jednu věc.

Tušíte, že můžete mít pěknou, zdravou a zářivou pleť, mít z ní radost a vědět, co děláte a proč, aniž byste trávila hodiny v koupelně, používala kvanta kosmetických přípravků, utrácela peníze za nekvalitní kosmetiku a pořád podléhala nejnovějším trendům.

Jenže možná teď vůbec nevíte, kde začít, nebo vám nefunguje to, co právě pro svoji pleť děláte. Ztrácíte se v regálech s kosmetikou, hledáte nejrůznější přípravky proti pupínkům, černým tečkám, vráskám, googlujete omlazovací techniky, zkoušíte změnit kosmetičku a stejně pak stojíte před zrcadlem a máte pocit, že to není ono. Nejste spokojená, protože nevidíte žádné změny a vaše pleť se necítí líp.

Ale víte co?

Ono to funguje! A já vám moc ráda povím, jak se to můžete naučit i vy!

Přidejte se do uzavřené skupiny Magicky ženská na Facebooku  určéné pro všechny ženy, kterým na sobě záleží a mají chuť pečovat o svoji vnitřní i vnější krásu. Najdete v ní podporu a stéjně naladěné ženy.

Přidejte se kliknutím sem a požádáním o členství >>

I vy můžete mít krásnou pleť, péče o ni může být jednoduchá a hlavně – může vás bavit a dělat vám radost. I vy si tu pohodu zasloužíte. Jak si tím můžu být tak jistá? Protože to tak sama mám. A když to funguje mně, proč by to nemělo fungovat vám?

***

Těším se na další týdny, ve kterých mám přání pomoci vám najít svoji cestu, jak si péči o svoji pleť užívat a vidět výsledky.
S láskou a velkým těšením Míša

Michala Měřínská

Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Jsem maminka jednoho malého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy.

Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provedu ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Napsala jsem pro ženy také eBook Dokonalé líčení krok za krokem a eBook o Kouzlech oblékání. Články a inspiraci k ženské kráse najdete i na blogu Magicky ženská.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou, pochopila jsem, že je to s péčí o sebe v roli maminky trošku jinak, než dřív. Jak o sebe vědomě pečovat i s dětmi za zády učím maminky v online kurzu Magicky ženská maminka

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře