Co mají společného Krása, Závislost a Podnikání z pláže…

Před třemi měsíci bych nevěřila, co vše je možné za tak krátkou dobu stihnout. Dnes, když se podívám zpátky, sama žasnu a jsem na sebe pyšná.

V neděli jsem se odhodlala a s láskou do světa vypustila své nové webové stránky. Stránky, o kterých jsem snila téměř rok. Ale neustále jsem jejich tvorbu odkládala, veškerý čas jsem věnovala stránkám mého projektu a říkala si tu všem známou větu „až někdy….“

Před necelými třemi měsíci se ale všechno změnilo. Vstoupila jsem do online programu Podnikání z pláže.

A ta vlna mě smetla.

Neměla jsem přehnaně velká očekávání. Do programu jsem vstupovala proto, že jsem chtěla konečně dokončit svůj sen o kuchařce líčení pro ženy. Aby se konečně zbavily stereotypů a strachů, které je v líčení často provázejí. Věřila jsem, že mě samotnou kurz zase trochu posune a nakopne k další akci. Že eBook dokončím a navíc se nebudu s technickým nastavením FAPI a jiných systémů trápit sama. I když to jde intuitivně a metodou pokus-omyl, naučila jsem se, že je lepší se učit od těch nejlepších. Ušetří to spustu času i nervů.

A tak když Sťáňa Mrázková poprvé v únoru informace o kurzu zveřejnila, neváhala jsem se vstupem ani minutu. Byl to pro mě sice krok do neznáma, ale co můžu ztratit? Ano, pár tisíc, ale ruku na srdce, už jsem v životě vyhodila tisíců několik (když bych spočítala alkoholové dýchánky nebo ukvapené nákupy oblečení či bot, které v tu chvíli prostě v mé garderóbě nesměly chybět).

Ve svém životě se rozhodně neřídím heslem „kdo nic nedělá, nic nepokazí“ a tak už jsem se naučila kroky do neznáma dělat poměrně často.

A co jsem potkala uvnitř?

Vlnu neskutečné energie, pozitivní atmosféry, úžasné podpory od „virtuálních“ spolužáků. Precizně vytvořený obsah kurzu, praktické video návody, moře osvědčených rad. Denně nový email s jednotlivými kroky, které byly velmi chytře poskládané za sebou. Krok po kroku se člověk dostal k cíli a vůbec si neuvědomil, jak si toho „velkého slona“ pěkně nakrájel a naporcoval. A jak pěkně na své cestě postupuje dál.

I když jsem už stránky svého projektu měla, využila jsem toho, že si můžu věci pod vedením profíka vyzkoušet od začátku.

A tak jsem to konečně udělala. Konečně jsem koupila doménu www.michalamerinska.cz. A teď? Dva měsíce nato?

Stala jsem se závislou!

Na tvoření o kráse. Na hledání nové inspirace a nápadů. Dokončila jsem nové webovky, založila novou facebook fanpage, napsala nový eBook o ženské kráse a eBook Dokonalé líčení krok za krokem nejen dokončila, ale nastavila technicky vše tak, aby se ženám jednoduše emailem včas doručil. A nejen to. Naučila jsem se spoustu tipů a triků jak na to a jak se dostat na tu svoji vysněnou pláž.

Pochopila jsem, jak je v mém partnerském vztahu důležitá tolerance, komunikace a pochopení vzájemných snů a cílů. Hlavně ve dnech, kdy jsem po práci tvořila do ranních hodin a o společném večeru s partnerem nebyla moc řeč. Nejen, že jsem se necítila provinile, že spolu večer v podstatě netrávíme, dokonce jsem několikrát na podporu tvoření dostala uvařenou výbornou večeři, aniž bych se o ni sama zasloužila. Hodně jsem si uvědomila, na čem náš vztah skutečně stojí.

Kurz skončil před týdnem.

A já přesto denně tvořím a píšu…

Publikuji a píšu i do šuplíku. Několikrát denně jako správný závislák kontroluji statusy v naší uzavřené facebookové skupině, kde to pořád žije jako na asijském tržišti. Všichni milí, ochotní, podporující. Všichni plní nápadů a inspirace. Všichni tvořící nové projekty a všichni na cestě za svým snem. Každý jde svým tempem, ale každý správným směrem.

Jsem neuvěřitelně vděčná svému starému já, že před dvěma měsíci neobracelo každou korunu v kapse a neříkalo si, že to budou vyhozené peníze. Tohle byla nejlepší investice, kterou jsem pro sebe mohla udělat.

A nejen pro sebe. Pro spoustu žen, které zajímá krása a ženskost. Pro ty, které se chtějí cítit skvěle a chtějí konečně znát to pravé tajemství dokonalého líčení. Těm všem nyní můžu i na dálku pomoci a inspirovat je. A to je neuvěřitelně krásný pocit.

Možná si teď říkáte, proč to celé vlastně píšu. Kurz je u konce a reklama není potřeba. Třeba ani nemáte ambice mít svoje stránky nebo vás tvoření nebaví. A možná si říkáte, jak to celé souvisí s krásou, ženskostí a elegancí?

Tak já vám řeknu PROČ…

Krása a podnikání z pláže

VŠICHNI MÁTE SNY. Nejrůznější, malé, velké… A k tomu, aby byl jakýkoli člověk krásný, patří i to, že je sám se sebou spokojený a své sny si plní.

Proto vám tímto článkem chci poslat jeden vzkaz od srdce:

Naučte se dělat kroky do neznáma. Udělejte první krok, ať už je jakýkoli. Seberte odvahu a udělejte to, co vás k vašemu snu přiblíží.

Ať se týká jakékoli oblasti ve vašem životě. Ať je ten krok zadarmo, nebo to bude vaše první investice do vašeho nového JÁ. Třeba je vaším snem konečně zhubnout, naučit se anglicky, vycestovat někam daleko nebo prostě jen vypadat a cítit se líp.

Tak si najděte nové fitko a svého trenéra, vyhledejte si kurz, kupte si letenku nebo se o sebe začnete víc starat a mějte se víc ráda.

Odhoďte svůj strach a vydejte se na cestu. Neseďte na místě a nemějte jen hlavu v oblacích. Jedině až uděláte první krok, poznáte, kam vás vaše cesta dovede.

Držím vám palce!

Michala Měřínská

Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Jsem maminka jednoho malého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy.

Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provedu ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Napsala jsem pro ženy také eBook Dokonalé líčení krok za krokem a eBook o Kouzlech oblékání. Články a inspiraci k ženské kráse najdete i na blogu Magicky ženská.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou, pochopila jsem, že je to s péčí o sebe v roli maminky trošku jinak, než dřív. Jak o sebe vědomě pečovat i s dětmi za zády učím maminky v online kurzu Magicky ženská maminka

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře