Za váš ČAS mám pro vás speciální poděkování

Přemýšlela jsem, jak vám poděkovat za čas, který jste mi věnovala vyplněním dotazníku. 

Vašeho času a vašich odpovědí si nesmírně vážím, proto jsem pro vás připravila taky něco pro radost.

3sipky-dolu-cervene

Jako dárek pro vás mám až 400 Kč

Zaplatím je za vás formou snížené ceny eBooků, které vám pomůžou vyzkoušenými tipy v líčení nebo oblékání a posunou vás na vaší
cestě za ženskostí a spokojeností zase o krůček vpřed.  
Z každého eBooku za vás zaplatím 200 Kč. 

Dopřejte si hned na startu roku pořádnou dávku inspirace a vyzkoušených postupů, jak si v líčení a oblékání
krásu a ženskost ještě víc užívat!

Je na vás, jestli jeden nebo rovnou oba 🙂

na každý z těchto eBooků získáváte dárek 200 Kč

eBook Dokonalé líčení krok za krokem

plus BONUSY

Pokud patříte k ženám, kterým na sobě a své kráse záleží, jistě tušíte, že díky líčení je možné cítit se sebevědoměji a být upravená za jakýchkoli okolností.

Ale také chcete, aby vás líčení bavilo, dělalo vám radost a zároveň nezabralo příliš mnoho času. Jak na to vám ráda prakticky ukážu.

Běžná cena na webu 690 Kč,
cena pro vás 490 Kč.

Detaily k eBooku zjistíte tady, cena s poděkováním platí jen přes tuto stránku.

eBook Kouzla oblékání aneb to nejdůležitější pro váš šik styling s BONUSY

Pojďte, objevíme spolu kouzla oblékání, vy získáte zářivé sebevědomí a budete se cítit jednoduše skvěle každý den. A není to žádná velká věda. Ukážu vám, jak na to.

Běžná cena na webu 690 Kč,
cena pro vás 490 Kč.

Pokud vás zajímají detaily, co přesně v eBooku najdete, mrkněte sem. Nezapomeňte se ale pak vrátit na tuto stránku 🙂

Možná si říkáte...

Proč to dělám? Víte, vaše odpovědi v dotazníku jsou pro mě tak hodnotné, že tyto dárky jsou skutečně radostí, kterou vám můžu jako poděkování za váš čas věnovat. Vím, že v nich najdete skutečně spoustu cenných informací.

Proto neváhejte, akce platí do pondělka 23.1.2017 do půlnoci.
Po skončení odpočtu se stránka automaticky přesměruje na klasickou stránku na webu, kde si eBooky můžete objednat za plnou cenu. 

Ebook Dokonalé líčení krok za krokem předčil mé očekávání. Popravdě jsem si nedovedla vůbec představit, jak mi může někdo poradit s líčením " na dálku", prostřednictvím knihy. Tento ebook by měl povinně patřit do základní knihovničky všech žen bez rozdílu věku, víry, vzdělání... Zkrátka všech žen, které se chtějí líbit. A to chceme přece všechny! I když jsme už ( jako já) ve věku babiček a táhne nám neúprosně na 6. desetiletí 🙂
Lenka Bílková
Míšin eBook Kouzla oblékání jsem přečetla jedním dechem. Patřím mezi ženy, kterým na vzhledu přirozeně záleží a které chtějí nejen dobře vypadat, ale zároveň se prostřednictvím vhodně zvoleného oblečení dobře cítit. Občas mě ale stejně jako ostatní ženy přepadne pocit, že „nemám vlastně co na sebe“. Myslím, že Míša nám, ženám, svým osobitým a názorným způsobem krok za krokem ukazuje, jak se s tímto „šatníkovým“ stresem účinně vypořádat a jak může být opravdu každá žena krásná. Věnujte si tento eBook jako příjemnou investici pro své zdravé sebevědomí a inspiraci, jak správně oblékat právě svůj typ postavy. Naučte se vyzdvihovat správně své přednosti a udělejte si z oblékání hru, kterou si díky Míšiným trikům můžete co nejvíce užít.
Gabriela Nácarová

Líčení nebo styling a nebo oba dohromady?

Možná už jeden z eBooků máte. Jestli ano, mám fakt velkou radost! Nechtěla jsem vás o možnost dárku připravit, a tak si jednoduše v objednávkovém formuláři vyberte ten, co ještě nemáte.

A pokud nemáte ještě ani jeden, můžete mít s dárkem rovnou oba, stačí je oba v objednávkovém formuláři zatrhnout. 🙂 Je to jen na vás.

Vím, že se rozhodnete podle toho, co vám nejvíc vyhovuje.

Navíc máte ode mě 100% záruku spokojenosti!

Do eBooků jsem napsala krok za krokem vše, co umím a znám a co vy potřebujete vědět pro dokonalé líčení a podtržení vaší přirozené krásy i pro šmrncovní oblékání. A nechci vás zklamat.

Když usoudíte, že e-book pro vás není to pravé, mám pro vás také řešení. Pokud zjistíte, že tyto informace pro vás nejsou užitečné a že v nich neobjevíte nic nového a přínosného, nabízím vám garanci vrácení peněz do 14 dní od zakoupení. 

Vaše spokojenost je pro mě důležitá!

Ze srdce vám děkuji za vaši podporu

Neodkládejte to a dopřejte mi poděkovat vám za vaši přízeň!

Napadla vás otázka? Napište mi

Odpovím vám v cuku letu, jak nejrychleji to půjde: misa@michalamerinska.cz