Video z Barcelony: 3 zaručené tipy, jak začít ZÁŘIT

Když jsme před pár týdny byli na naší cestě Španělskem, užívala jsem si tu krásnou atmosféru plnými doušky. A přímo v Barceloně v nádherném parku Guell, který je plný barev a nádherných výhledů, mě napadlo, natočit pro vás krátké video. Video, ve kterém najdete tři jednoduché, ale zaručené rady, jak vaše krása může okamžitě začít zářit.

Chvíli jsem pak přemýšlela, jestli se do tohoto článku pustím, ale pak jsem si řekla, že vám je prostě chci předat a navíc ukázat nádhernou atmosféru úžasného města.

Takže dnes můj první video článek o kráse z netradičního místa.

A pro ty z vás, které raději čtete a videa nemáte moc rády, tak ještě v textové podobě 🙂

Krásný den! Mám dnes na vás jednu otázku:

Jak často se díváte okolo sebe a hodnotíte to, jak vypadají jiné ženy?

A co vidíte? Vnímáte, jak jsme každá jiná? Jak jsme každá jedinečná? Jak jsme každá originální?

A přesto máme jedno společné…

Každá z nás je krásná!

Jmenuji se Michala Měřínská a mojí vášní je krása. Miluji make-up, líčení, styling, barvy a tvoření a provázím ženy světem krásy. Miluji také tvoření a psaní a svými články, eBooky a workshopy jsem se rozhodla inspirovat stovky a doufám, že i tisíce žen, aby objevily tu svoji cestu ke své kráse.

Aby se rády dívaly do zrcadla. Aby byly spokojené samy se sebou. Aby se samy sobě při pohledu do zrcadla líbily.

Dnes v tomto videu s vámi chci sdílet tři malé, ale opravdu účinné rady, jak vypadat skvěle a žensky během několika vteřin. Ta první rada je jednoduchá. Začněte už dnes přemýšlet o tom, jak rády máte svoji pleť a jak se o ni staráte. Protože jak už řekla Coco Chanel:

“Obličej, který vám nadělila příroda, budete mít ve dvaceti. A je JENOM na vás, jak bude vypadat, až vám bude padesát.”

Takže moje rada zní:

Začněte se o svoji pleť starat hned TEĎ, hned DNES!

A není to o drahých kosmetických přípravcích, ale o dennodenní jednoduché péči a jednoduchých malých krocích, které vaši pleť rozzáří.

Moje dnešní druhá rada zní:

Přestaňte se srovnávat s jinými ženami.

Přestaňte hodnotit jejich vzhled a srovnávat ho se svým. Možná se na něj dívejte spíš pro inspiraci, ale soustřeďte se především na svoji krásu. Dívejte se do zrcadla a naučte se poznat a rozpoznat ty svoje jedinečné rysy a ty potom podtrhnout. Protože tyhle rysy vás dělají originální a krásnou.

A ta poslední rada pro dnešek.

Zbavte se stereotypů v líčení!

Seberte odvahu a udělejte něco, co jste v líčení ještě nezkoušela. Jedním z dobrých triků je třeba zkusit výraznou rtěnku. Takže neváhejte a pojďte do toho.

Věřím, že tyto malé, ale jednoduché rady pomohou rozzářit vaši krásu a váš obličej. A pokud stále nevíte, jak na to prakticky, nebojte se. Ráda vám v tom pomůžu. Sledujte moje články, stáhněte si třeba moje eBooky, které jsem pro vás napsala, můžete je na mých stránkách stáhnout zdarma nebo se můžete těšit na další videa 🙂

3 tipy jak zacit zarit

Přeji vám, ať je pro vás vaše krása a péče o sebe radostí a věřím, že na mých stránkách najdete i do budoucna spoustu inspirace.

Krásný den!

 

Michala Měřínská

Pomáhám ženám objevit krásu uvnitř sebe samotné a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Jsem maminka jednoho malého prince, partnerka, bývalá manažerka s více jak desetiletou praxí, make-up artistka a stylistka, nadšená cestovatelka a propagátorka vědomé ženské krásy.

Napsala jsem o vědomé ženské kráse knihu Magicky ženská, kterou už četlo téměř 7500 nadšených čtenářek. Za vaší magickou ženskostí vás krok za krokem provedu ve stejnojmenném online kurzu Magicky ženská

Napsala jsem pro ženy také eBook Dokonalé líčení krok za krokem a eBook o Kouzlech oblékání. Články a inspiraci k ženské kráse najdete i na blogu Magicky ženská.

V momentě, kdy jsem se stala maminkou, pochopila jsem, že je to s péčí o sebe v roli maminky trošku jinak, než dřív. Jak o sebe vědomě pečovat i s dětmi za zády učím maminky v online kurzu Magicky ženská maminka

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Připojte se také k více jak 10 000 žen, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno a inspirujte se na stránce Magicky ženská na facebooku >>

Komentáře