13 nestárnoucích zásad ženské krásy, které znala i Coco Chanel

Zapojte do svého života opravdu nestárnoucí pravidla pro krásu a péči o sebe a uvidíte, že se okamžitě začnete cítit spokojeněji.

Stáhněte si zdarma vyzkoušené tipy, které by měla mít na ledničce každá žena.
I Coco Chanel je měla...

Objevte nikdy nestárnoucí ženské zásady a udělejte nejen úžasný první dojem!

0
žen
už četlo tento eBook, stáhněte si jej taky.
Děkuju moc za Váš ebook, je to nejlepší co jsem kdy četla. Strašně mi to pomohlo se týká sebevědomí. Coco Chanel je můj vzor vždycky jsem chtěla být jak ona. Dáma s velkým D a díky Vaší knize se mi to daří. Ještě jednou velký dík :))
Simona
Pěkně zpracovaný eBook a opravdu skvělý výběr rad, které pokud se jimi budeme řídit, na světě bude mnohem lépe:)
Julie R.
eBook 13 nestárnoucích zásad se mi moc líbil obsahem i graficky. Opravdu moc krásné obrázky, členění a perfektně padnoucí citáty Coco Chanel.
Petra T.
Chci pochválit Váš ebook 13 nestárnoucích zásad ženské krásy, které znala i Coco Chanel. Je velmi příjemně a detailně zpracovaný, moc se mi líbily jednotlivé tipy - musím se přiznat, že i já mám co u sebe zlepšovat. Nikdy jsem se moc nelíčila - max. řasenka, růž na tvář a lesk na rty, v poslední době se nelíčím již téměř vůbec - zpohodlněla jsem. Takže zkusím se vrátit zpět alespoň k tomu minimu z minulosti. Rovněž se docela často přistihnu, jak se hrbím - zejména v práci u PC - opět je to o pohodlnosti, o bolesti zad nemluvím a o mi ještě není ani 40. Taky jsem z větší části přestala nosit šaty a sukně, upřednostnila jsem kalhoty - jak do práce, tak ve volném čase. Takže i zde s příchodem léta se zkusím polepšit. Na ebooku se mi rovněž líbilo využití odkazů na Vaše skvělé další články a tipy. Přeji Vám spoustu spokojených zákaznic se zvednutým sebe-vědomím.
Monika
Dobrý den Míšo, díky moc za 13 nestárnoucích zásad ženské krásy, je to v kostce vše co by žena měla umět a dělat. S úsměvem máte pravdu, na ten lidi reagují "roztátím" a úsměv opětují. Jenom někdy to sebevědomí pokulhává...
Líba
Dobrý deň, naozaj veľmi príjemný štýl čítania, prekvapivo príjemný 🙂 Ďakujem.
Ingrid