[Video] Autíčková metoda pro likvidaci negativních myšlenek o vaší kráse

Já ale dneska vypadám.
To mám ale ránu!
Vůbec mi to nesluší a fakt se cítím pod psa!

Znáte tyhle myšlenky? Už vás někdy napadly v momentě, kdy jste si ráno stoupla před zrcadlo nebo stála před šatní skříní a oblékala se? Určitě ano.

Dnes vás chci naučit autíčkovou metodu, která bude mít pro vaši krásu úžasný přínos. Oprostí vás od všech negativních myšlenek, které se vám o vaší kráse rodí během minuty.

Víc vám o ní popovídám ve videu:

Proč o autíčkové metodě dneska mluvím?

Protože naše krása nezačíná v zrcadle, ale začíná úplně někde jinde, začíná uvnitř nás samotné, v naší hlavě a právě u našich myšlenek. Protože to, co si o své kráse myslíme, to i vyzařujeme navenek a ukazujeme světu.

Moc dobře si pamatuju na ty momenty, kdy mi skákala v hlavě spousta negativních myšlenek o tom, jaký mám zadek, jak moc jsem hubená nebo tlustá, jaké mám zuby a jak se sama sobě nelíbím.

Jsou dny, kdy máte ten pocit, kdy se vzbudíte, víte, že vám to sluší, jste nadšená, usmíváte se, ve všem se cítíte dobře. Ale pak jsou právě i dny, kdybyste si nejraději dala na hlavu pytel a někde se šla zahrabat.

A já vám chci říct, že je to v pořádku, že to je přirozené. Myšlenky o naší kráse a o tom, jak vypadáme se prostě v průběhu dne i měsíce mění. My ženy jsme cyklické a máme různé nálady. Takže je v pořádku, že se někdy vzbudíte a v hlavě se vám rojí negativní myšlenky o tom, jak je všechno špatně a jak v tom zrcadle vidíte úplně jiného člověka, než jste tam viděla včera.

Autíčková metoda funguje během minuty

Autíčková metoda je skvělá v tom, že vám pomůže vybírat si ty myšlenky, které vám stojí za to, abyste se na jejich vlně svezla. Představte si, že máte ve vaší hlavě takovou dálnici. Dálnici, po které jezdí autíčka – malinká, různobarevná a jezdí tam ve dvou proudech, ve čtyřech proudech, možná v osmi proudech podle toho, jak se zrovna vzbudíte a jakou máte ve vaší myšlenkové dálnici dopravu.

Je jen na vás, jestli v momentě, kdy k vám přijede autíčko, které v sobě nese myšlenku: Dneska vypadám hrozně!, jestli do toho autíčka nastoupíte, svezete se a užijete si tu jízdu.

Protože je to vaše volba!

Protože vy můžete autíčku říct:

„Hele, dneska s tebou nejedu, dneska není ten pravý den, kdy bych si chtěla tuhle jízdu užívat.“

Ruku na srdce, která z vás nezná to, že vás napadne jedna malá věc a dokážete ve své hlavě vytvořit obrovský scénář do nejmenších detailů, co všechno se může stát, co všechno je špatně, co všechno nesedí.

Právě tohle je ta jízda, kterou vám to autíčko s myšlenkou: Nejsem dost hezká a mám den na prd – právě takovou jízdu vám veze.

A vy si můžete vybrat. Rozhodnout se. Vědomě si říct, že tohle autíčko dneska necháte po té dálnici jet a prostě do něj nenastoupíte.

Pozorujte, jaká autíčka vám na vaší myšlenkové dálnici v hlavě jezdí a začněte si vybírat, jestli si vyberete autíčko, které veze tu pozitivní myšlenku nebo jestli si chcete užívat vědomě tu jízdu s myšlenkami: Nejsem nejsem dost hezká, Nejsem dost sebevědomá, Nestojím za to.

Tuším, kterými autíčky budete jezdit. A autíčka, která vezou tyto negativní myšlenky prostě nechte jet dál. Zamávejte jim a popřejte jim šťastnou cestu. Protože vy v nich rozhodně jezdit nechcete.

***

PS: Váš život je moc krátký na to, abyste jej prožila s přesvědčením, že nemáte na to cítit se hezká a přitažlivá. Každá žena v hloubi duše touží být krásná a každá žena to umí.  Krása začíná ve vaší hlavě!

Přečtěte ZDARMA si stejnojmennou kapitolu z knihy Magicky ženská a pochopíte, co vaše myšlenky provádí s vaším vzhledem a objevíte ten nejdůležitější krok k tomu, cítit se krásná. Zdarma ji stáhnete TADY >>

Michala Měřínská

Provázím ženy světem vědomé ženské krásy a ukazuji jim, jak spojit vnější krásu s vnitřní krásou jejich ženské duše. Pozvěte krásu i vy do svého života a dovolte si být magicky ženská!

Jsem autorkou knihy o vědomé ženské kráse Magicky ženská, kterou už četlo téměř 4000 nadšených čtenářek. Více o knize zjistíte tady>>

Napsala jsem pro ženy eBook Dokonalé líčení krok za krokem a také eBookKouzla oblékání aneb to nejdůležitější pro váš šik styling. O ženské kráse píšu i na blogu Magicky ženská , kde inspiruji stovky žen, pro které je krása, ženskost a elegance součástí života.

Připojte se také k ženám, kterým jejich vnitřní a vnější krása nejsou jedno! připojte se kliknutím ke stránce Magicky ženská na facebooku >>

Více o mém příběhu se dozvíte zde >>

Velkou změnu ve svém myšlení jsem dokázala udělat na cestě Indonésií. Ráda se s vámi podělím o příběh, díky kterému jsem se naučila plnit si své sny >>

PS: A pro ty z vás, které milujete cestování, můžete sledovat náš cestovatelský blog >>

Komentáře